LUCIDA NODROŠINĀTĀ APSAIMNIEKOŠANA – KVALITATĪVI UN PROFESIONĀLI

apsaimniekošanaLai dzīve mājā, kurā ir vairāki dzīvokļi, būtu droša un ērta ikvienam iemītniekam, labs risinājums ir apsaimniekošana, ko veic namu apsaimniekotājs. Protams, vislabākā apsaimniekošana tiks nodrošināta, ja šos darbus uzticēsi profesionāļiem, kas ņems vērā visu nama iedzīvotāju vēlmes un vajadzības, kā arī nodrošinās kvalitatīvu uzticēto pienākumu īstenošanu. Ja arī Tev aktuāla namu apsaimniekošana, ieskaties Lucida piedāvājumos! Nereti dzirdēts uzskats, ka kvalitatīva apsaimniekošana nozīmē arī lielas izmaksas, tomēr Lucida piedāvājums šo pieņēmumu apgāzīs.

Lucida serviss noderēs arī tad, ja nepieciešami santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek nodrošināti arī apsardzes pakalpojumi, kā arī remontdarbu veikšana.

Bet, ja aktuāla logu mazgāšana, arī šo darbu vari uzticēt Lucida komandai. Šis darbs aktuāls īpaši vasarā, lai telpā ielaistu sauli. Bet, ja logu ir daudz vai arī tie ir grūti aizsniedzami, logu mazgāšanu var uzticēt profesionāļiem, kas zina, kā tikt galā pat ar vissarežģītāko uzdevumu. Te jāpiebilst, ka augstceltnēs vai citviet, kur logiem piekļūt ir diezgan sarežģīti, var tikt izmantoti arī Lucida piedāvātie alpīnista pakalpojumi.

Tas nebūt nav viss – Lucida nodrošina arī plašu speciālo darbu klāstu! Vari pasūtīt, piemēram, grīdas vaskošanu, jumtu tīrīšanu vai pārcelšanās pakalpojumus. Sortimentā arī mēbeļu un paklāju tīrīšana. Ja ir īstais brīdis mīksto mēbeļu tīrīšanai, Lucida zinošā komanda zinās, kā tikt galā ar dažādiem traipiem. Nereti daudz pūles prasa arī paklāju tīrīšana, bet ar Lucida tā noteikti nebūs problēma. Lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu, speciālisti strādā ar profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem, ko ražo paši labākie ražotāji.

Lucida piedāvājumā ne tikai apsaimniekošana, bet arī kvalitatīvi darfba apģērbi. Ja Tev darba apģērbs ir nepieciešamība, ielūkojies Lucida sortimentā un iepriecini sevi ar kvalitatīvu un komfortablu apģērbu.  Piedāvājumā vairāku veidu darba apģērbi – sākot ar biksēm un jakām, beidzot ar kombinezoniem.

Augstas kvalitātes namu apsaimniekošana, telpu un teritorijas uzkopšana, kā arī dažādu veidu specifiski piedāvājumi – dzīvo labiekārtotā vidē – ieskaties lucida.lv!