CIK IZDEVĪGI IR KREDĪTI INTERNETĀ?

kredīts vivus.lvŠobrīd ne vecums, ne ienākumu līmenis vairs nav kavēklis, lai saņemtu aizdevumu. Latvijā parasti kredīts internetā pieejams no 20 gadiem, bet pastāv iespēja aizņemties arī jau no 18 gadiem. Tādā gadījumā aizņemties var arī jaunieši, protams, ja vien ir pārliecība par to, ka aizdevums tiks atgriezts bez problēmām. Kredīts internetā tiek izsniegts jau dažu minūšu laikā un, lai pieteiktos, vajag tikai reģistrēties un pieteikt kredītu aizdevēja mājas lapā.

Tas, kas vilina aizņemties ir fakts, ka aizņemoties pirmo reizi ir pieejams aizdevums bez maksas. Lai arī pirmais aizdevums nav tik liels kā kredīts internetā, kas pieejamas iaizņemoties atkārtoti, tas tomēr ir aizdevums bez procentu maksas. Kad pirmais aizdevums atmaksāts, klientam tiek paaugstināts kredītlimits un tas ir tiesīgs saņemt prāvāku naudas summu. Savukārt, piem., pie Vivus.lv kredītlimits katram klientam tiek noteikts individuāli, un kredītlimitu var redzēt, reģistrējoties vai ieejot lietotāja profilā Vivus.lv mājas lapā.

Aizdevums ir īpaši noderīgs arī šādos gadījumos: Ja līdz vēl jāgaida, bet nauda nepieciešama uzreiz;    Ja esi noskatījis preci ar atlaidi, kas ir spēkā tikai tagad;    Ja vajag nomaksāt rēķinus ātrāk, nekā plānots;    Ja uzrodas steidzami tēriņi, piem., ārsta apmeklējums u.c.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

1) Kredīts internetā var tikt piešķirts, reģistrējoties izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Katram klientam tiek izveidots savs online profils, kurā viņš var redzēt aktuālu informāciju par rēķiniem, noteikumiem, atmaksas termiņiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.    2) Sūtot īsziņu – īsziņā jāuzrāda nepieciešamā summa, termiņš un parasti arī lietotāja profila parole, kas jānosūta uz aizdevēja norādīto numuru (pie aizdevējiem, kas sniedz iespēju aizņemties ar īsziņu). Jāatceras vien tas, ka aizdevums var tikt pieteikts no tā numura, kas ir uzrādīts reģistrācijas laikā.    3) Piezvanot – kad klients ir reģistrējies sistēmā, aizdevums pieejams arī zvanot.

IZVĒLIES SEV ĒRTĀKO LAIKU, LAI AIZŅEMTOS

Skaidrs ir viens, katram ir iespēja atrast sev ērtāko aizņemšanās veidu. Svarīgākais, ka kredīts internetā pieejams ātri, vien dažu minūšu laikā. Gan kredīta apjomu, gan kredīta atmaksas termiņu nosaka pats klients, ko ievada kredītu kalkulatorā. Tādā veidā katrs uzreiz redzēs ar cik lieliem ikmēneša maksājumiem (ilgtermiņa aizdevums) var rēķināties.

Dotajā gadījumā liela nozīme ir arī psiholoģiskajam faktoram, jo kredīts internetā garantē, ka klients visu kontrolē. Piem., pie jau minētā Vivus.lv – ja paņemtais aizdevums ir nepietiekams, var paņemt papildus summu, ko nevar izdarīt pie citiem aizdevējiem.