DZIĻURBUMU IZVEIDE UN TO TĪRĪŠANA

dziļurbumiSIA “GROUND WATER” ir jauns, 2012. gadā dibināts uzņēmums, kura darbība saistās ar pakalpojumiem ūdensapgādes nodrošināšanā: dziļurbumu izveidi, veco dziļurbumu tīrīšana, novecojušo dziļurbumu tamponāžu, ūdensvadu izbūvi, lai spētu sniegt ūdens piegādi ēkai, ēkas iekšējās ūdensapgādes sistēmas izveidi. Uzņēmums sneidz arī ģeoloģiskās izpētes veikšanu un uzstāda ģeotermiskās apkures zondes. Uzņēmumam ir arī mājaslapā – Udensjums.lv, kur iespējams iepazīties tuvāk ar sniegtajiem pakalpojumiem un sazināties ar pašu uzņēmumu.

Dziļurbumi (artēziskās akas) ir labākais kvalitatīva un tīra dzeramā ūdens gūšanas avots, tādēļ SIA „Ground Water”, pateicoties saviem darbiniekiem un atbilstošajai tehnikai, nodrošina un garantē dziļurbumu profesionālu izveidi. Parasti artēziskās akas veido, lai varētu iegūt ūdeni no dziļākajiem zemes slāņiem, kur ūdens ir daudz tīrāks un kvalitatīvāks, kā arī ir pasargāts no baktērijām un piesārņojuma. Mūsdienās teju katras privātmājas saimnieks izvēlas ierīkot artēzisko aku, jo, ko tur noliegt – cilvēkiem vairs negribas iztikt ar vāju vai nekvalitatīva ūdens padevi, kāda mūsdienās sastopama! Udensjums.lv meistari artēzisko aku mēdz ierīkot apmēram 3 līdz 10 dienu laikā, atkarībā no akas dziļuma, paredzētās konstrukcijas un grunts sastāva. Savukārt Sia “Ground Water” veikto darbu kvalitāti garantē urbšanas meistari ar uzkrātu pieredzi, ģeologs, kuram ir liela pieredze šajā jomā un uzņēmumam ir viss nepieciešamais tehniskais aprīkojums augstas klases servisa nodrošināšanai.

Ja jums mājās ir pašiem savs dārziņš, jums pavisam noteikti ir vajadzīgs spices urbums ar sieta filtru. Tā Jūs spēsiet ātri un ērti tikt pie ūdens, kas ikdienas dārza un saimniecības darbus padarīs ievērojami komfortablākus. Ūdens spices izveide ir parocīga, ja nav nepieciešams liels ūdens daudzums un ūdens tiek izmantots tikai saimnieciskām vajadzībām, vai urbums tiek izmantots periodiski, piemēram, tikai vasaras sezonā. Jebkurš no mums taču zina, cik daudz atpūtas brīži ir aizvadīti vasaras dārziņos un vasarnīcās. Jau izsenis šajās vietās labi iederas spices, un arī mūsdienās nav jāizdomā divritenis no jauna. Ja jums ir vēlme izveidot ūdens spici, piesakiet pakalpojumu Udensjums.lv un speciālisti veiks ūdens ierīkošanu jums ērtā laikā, kvalitatīvi un akurāti!

Udensjums.lv pakalpojumos ietilpst arī ģeotermiskās apkures zondes jeb siltumsūkņu uzstādīšana. Ja plānojat savā mājā uzstādīt siltumsūkņu apkuri, pirmais solis uz to ir ģeotermiskās apkures zondes uzstādīšana. Ģeotermisko zondi uzstāda vertikālā veidā, tieši augsnē un zonde garantē sūkņa avienojumu ar apakšzemes enerģijas avotu.  Iegūtais siltums no zondes tālāk cirkulē uz siltuma sūkni un tālākajā procesā nodrošina visas apkures sistēmas darbību – veic ēkas apkures, silto grīdu un ūdens sildīšanas procesu! Siltumsūkņi samazina mājas energopatēriņu apsildei par 75% salīdzinājumā ar citiem apkures veidiem. Udensjums.lv zinošie speciālisti veiks ūdensapgādes sistēmas ierīkošanu jūsu mājās un ieteiks izvēlētajam objektam piemērotāko un labāko variantu! Uzzini vairāk par dziļurbumu ierīkošanu-  http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/dzilurbuma-aka-arteziskais-urbums