ĪSTERMIŅA UN ILGTERMIŅA AIZDEVUMS

ātrais kredīts internetā vivusUz doto brīdi teju katrs var pieteikties internetā, lai dažās minūtēs saņemtu aizdevumu. Latvijā visbiežāk kredīts internetā tiek izsniegts no 20 gadiem, bet ir aizdevēji, kas izsniedz kredītus pat sasniedzot pilngadību. Tādā gadījumā aizdevums pieejams arī jauniešiem, protams, ja vien ir pārliecība par to, ka aizdevums tiks atdots bez problēmām. Kredīts internetā tiek izsniegts jau 15 minūšu laikā un, lai aizņemtos, vajadzīgs piereģistrēties un aizdevēja mājas lapā pieteikt nepieciešamo naudas summu.

Visizplatītākie nosacījumi, lai tiktu piešķirts aizdevums:    Klientam jābūt LR pastāvīgam iedzīvotājam;    Klientam nepieciešams bankas konts, aktīvs mobilā telefona numurs un e-pasts;  Lai aizņemtos pie viena un tā paša aizdevēja, nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi un nevar būt pārkāptas parādsaistības.

Aizdevums it īpaši ir noderīgs dzīves situācijās: Ja līdz vēl jāgaida, bet nauda vajadzīga jau tagad;    Ja esi atradis kādu izdevīgu piedāvājumu par akcijas cenu, kas vēlāk nebūs aktuāla;    Ja vajag nomaksāt rēķinus ātrāk, nekā plānots;    Ja uzrodas steidzami tēriņi, piem., ārsta apmeklējums u.c.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

Lai tiktu piešķirts aizdevums vienkārši atliek tikai piereģistrēties izdevēja mājas lapā un kredīta kalkulatorā jānorāda aizdevums un laiks uz kādu to vēlas saņemt. Reģistrēšanās process aizņem vien dažas minūtes laika un, ja dati norādīti pareizi, aizdevums var tikt pieteikts bez citām formalitātēm. Vēl ērtāks process ir aizdevumu piesakot ar SMS starpniecību. Šādā gadījumā lietotājam jau jābūt reģistrētam aizdevēja mājas lapā un ar to arī pietiek, lai aizdevums būtu tikai vienas īsziņas attālumā.

AIZDEVUMS JEBKURĀ LAIKĀ

Aizņemoties tiešsaistē nepieciešams norādīt personīgo informāciju, tomēr aizdevēji to izmanto tikai procesā, kad tiek piešķirts aizdevums un trešajai pusei privātos datus neuzrāda. Galvenais, ka naudas kredīts internetā pieejams ātri, vien dažu minūšu laikā. Gan kredīta apjomu, gan kredīta atmaksas termiņu nosaka klients pats, ko ievada kredītu kalkulatorā. Tādā veidā ikviens uzreiz redz ar cik lieliem procentu vai ikmēneša maksājumiem (aizdevums uz vairākiem mēnešiem) būs jārēķinās.

Šajā gadījumā būtiska nozīme ir arī psiholoģiskajam faktoram, jo kredīts internetā garantē, ka klients pats visu kontrolē. Piem., pie jau pieminētā Vivus.lv – brīdī, kad saproti, ka aizdevums ir par mazu, iespējams aizņemties papildus summu, ko nav iespējams izdarīt citur.