Kā atrast sev izdevīgāko ātro kredītu?

ātrais kredītsPatreiz viens no zināmākajiem aizdevuma veidiem ir ātrais aizdevums, un to piedāvā apmēram desmit dažādas kompānijas no kurām populārāko vidū ir arī Vivus.lv.Šī kompānija ir ieguvusi klientu uzticību un regulāri piedāvā izdevīgas akcijas. 

Plašais piedāvājums var radīt neizpratni, ko izvēlēties, tāpēc ne vienmēr ir viegli atrast piemērotāko risinājumu. Dažādu aizdevēju ātrie aizdevumi atšķiras gan ar maksimālo pieejamo kredīta summu, gan atmaksas laiku, kā arī citiem rādītājiem. Piedāvājam jums vairākus vienkāršus padomus, kas patiešām vienkāršos piemērotākā aizdevuma izvēli. Lasi vairāk šeit.
Lai izvēlēties izdevīgāko būtu vienkāršāk, vispirms raksturojiet, kāds kredīts jums ir vajadzīgs. Mēģiniet atrast atbildes uz sekojošiem jautājumiem:
•   Cik lielu naudas summu gribat aizņemties?
•   Cik ilgā laikā plānojat aizdevumu atmaksāt?
•   Cik ilgā laikā gribat naudu saņemt bankas kontā?
Ja jums ir nepieciešams salīdzinoši neliels īstermiņa aizdevums, ko ir iespējams noformēt tikai dažu minūšu laikā, ātrais kredīts ir tieši tas, ko meklējat. Ja jums nav svarīgi tas, cik ilgā laikā saņemat kredītu, varbūt jums piemērotāks ir patēriņa, nevis ātrais kredīts
Diezgan nelielā apjoma dēļ ātrais kredīts nav piemērots vērienīgu mērķu sasniegšanai. Kredīta summa parasti ir līdz vairākiem simtiem latu, tāpēc tas ir piemērots tādiem tēriņiem, kā neliels pirkums, akcijas piedāvājuma izmantošana, ikdienas izdevumi un citi. Daži ātrie kredītdevēji gan piedāvā kredītus, kuru maksimālais apjoms var būt līdz 1000 vai 1500 latiem.
Ātrie aizdevumi viens no otra atšķiras ne tikai ar maksimālo iespējamo apjomu, bet arī ar termiņu, kurā tie ir jāatmaksā. Prasti ātrais aizdevums ir jāatmaksā laikā līdz vienam mēnesim. Tomēr ir arī daži izņēmumi, kad ilgākais kredīta atdošanas termiņš var būt līdz līdz vienam vai par diviem gadiem garš. Ātrie aizdevumi bieži var būt pieejami laikā no dažām minūtēm līdz vairākām stundām.