Kur pieejama apaļo banketu galdu noma pie kompānijas Akurāts?

banketu galdu nomaBrīžos, kad jums nepieciešams aprīkojuma komplekts dažādu banketu un svinību rīkošanai, izvēlieties SIA Akurāts nodrošinātos piedāvājumus. Pie kompānijas Akurātstiek nodrošināta arī banketu galdu noma – piemērotākais variants lielām svinībām un banketiem. Ar tā palīdzību, ikvienam pasākumu organizatoram ir pieejams nepieciešamais galdiņu skaits vajadzīgajā laikā un vietā. Nedomājiet par uztraukumiem, kā iegūt galdus un kur tos uzglabāt pēc pasākuma!.
Pakalpojums banketu galdu noma ir radīts, lai pasākuma rīkošana kļūtu krietni ērtāka, kā arī prasītu ne tik daudz enerģijas. Šim pakalpojumam piemīt vairākas patiešām nozīmīgas iezīmes:
•   Aprīkojums tiešām labi noderēs svinībām, svētku mielastam un saviesīgiem gadījumiem;
•   Jāmaksā tikai par laika posmu, kamēr galdi nepieciešami;
•   Par aprīkojuma salikšanu rūpēsies speciālisti
SIA Akurāts iznomātie banketu galdi tiešām labi derēs gan svinībām, gan grezniem mielastiem, gan citiem notikumiem. Tiem ir neuzkrītošs un patīkams dizains – virsma ir apaļa, gaišā krāsā un to rāmis ir izgatavots no tumša metāla. Atkarībā no nepieciešamības, jūs varat izvēlēties vienu no diviem galdiņu izmēriem – galdu diametrs var būt 153 vai 183 centimetrus liels.
Pie kompānijas Akurāts var izīrēt arī krēslus. Tas ir piedāvājums, bez kura galdu īrei var nebūt pielietojuma, protams, ja neesat paredzējis, ka viesi pie galdiem nesēž. Jums ir iespēja iznomāt komfortablus, melnus krēslus, kuri ir komfortabli pat gadījumos, ja pasākuma laikā ir tiešām daudz jāsēž. Lai nodrošinātu pasākumam īpašu atmosfēru tiek piedāvātas arī dekorācijas, kā arī saskaņoti galdauti un sēdekļu pārklāji.
Gadījumā ja organizējot pasākumu, aprīkojumu vajadzētu pirkt, rīkotājiem vajadzētu rēķināties ar ļoti lieliem izdevumiem. Jāpiebilst, ka galdu turēšana noliktavā pēc pasākuma nav iespējama bez maksas – par noliktavas īri, kā arī par uzturēšanu ir jāmaksā. Tātad, banketu galdu noma patiešām palīdz ietaupīt.
Pie Akurāts ir iespējams izīrēt ne vien banketu galdiņus un mīkstos sēdekļus, bet arī citu pasākumu aprīkojumu, piemēram, nojumes, sildītājus, grīdas un citu. Turklāt Akurāts nodrošina arī pasākumu aprīkojuma transportēšanu, kā arī un montāžu. Pie Akurāts krietni retāk ir jāsatraucas par dažādiem tehniskiem elementiem, jo par nepieciešamā aprīkojuma nogādāšanu vajadzīgajā vietā un laikā rūpēsies speciālisti.