NAMU APSAIMNIEKOŠANA, REMONTDARBU VEIKŠANA, TELPU UZKOPŠANA, KĀ ARĪ PAKLĀJU TĪRĪŠANA – LUCIDA.LV

paklāju tīrīšanaLai dzīve daudzdzīvokļu namā būtu droša un ērta ikvienam iedzīvotājam, labs risinājums ir piesaistīt nama apsaimniekotāju.

Protams, visvienkāršāk šos pienākumus uzticēt profesionāļiem, kas ņems vērā katra nama iedzīvotāja vēlmes un vajadzības, kā arī nodrošinās kvalitatīvu uzticēto pienākumu veikšanu.

Ja esi laba nama apsaimniekotāja meklējumos, izvēlies uzņēmumu Lucida, kura veikto darbu sarakstā arī namu apsaimniekošana.

Dažreiz nākas dzirdēt, ka kvalitatīva apsaimniekošana nozīmē arī lielas izmaksas, tomēr , ja lemsi par labu servisam Lucida, varēsi pārliecināties par pretējo. Šis serviss darbojas klientu interesēs, tāpēc nodrošinātie pakalpojumi būs pieejami gandrīz ikvienam. Jāpiebilst arī, ka Lucida pakalpojumus izmanto gan uzņēmumi, gan arī privātpersonas.

Lucida serviss noderēs arī tad, ja nepieciešami santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek nodrošināti arī apsardzes pakalpojumi , kā arī remontu veikšana.

Savukārt, ja nepieciešama telpu uzkopšana, Lucida piedāvājumā arī tā. Te jāatzīmē arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums. Ja šo darbu uzticēsi Lucida darbiniekiem, varēsi būt pārliecināts, ka tīras būs pat visgrūtāk aizsniedzamās logu rūtis. Būtiski arī, ka tiek izmantoti atbilstoši mazgāšanas līdzekļi un piemērots inventārs – tev ne par ko nebūs jāsatraucas.

Tas vēl nav viss – Lucida nodrošina arī plašu speciālo darbu klāstu! Vari pasūtīt, piemēram, grīdas vaskošanu, jumtu tīrīšanu un pārcelšanās pakalpojumus. Sortimentā arī mēbeļu un paklāju tīrīšana. Ja īstais brīdis mēbeļu tīrīšanai, Lucida zinošā komanda palīdzēs. Bieži vien daudz pūļu prasa arī paklāju tīrīšana, bet ar Lucida servisu arī tā nebūs problēma. Lai dabūtu pēc iespējas labāku rezultātu, darbinieki strādā ar profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem, ko ražo paši labākie ražotāji. Tādēļ paklāju tīrīšana ar Lucida servisu ir tik vienkārša!

Jāpiebilst, ka Lucida sortimentā arī dažādu veidu darba apģērbi. Būtiski, ka te pieejamais apģērbs ir ērts un kvalitatīvs, tādā veidā tiek nodrošināta kustību brīvība. Sortimentā tādi darba apģērbi kā bikses, jakas, kombinezoni, puskombinezoni, kā arī citas darba apģērbu variācijas.

Namu apsaimniekošana, telpu un teritorijas uzkopšana, paklāju tīrīšana, kā arī dažādi citi darbi sakoptai un drošai videi – ieskaties Lucida.lv.