NEPIECIEŠAMA NAMU APSAIMNIEKOŠANA UN PAKLĀJA VAI MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANA? UZTICI TO LUCIDA  KOMANDAI!

namu apsaimniekošanaKā zināms, ikvienam daudzdzīvokļu namam vajadzīgs nama apsaimniekotājs, kas gādā par ērtiem un drošiem dzīves apstākļiem nama iedzīvotājiem.

Jāpiebilst, tas ne vienmēr ir viegls uzdevums, jo jāņem vērā katra iedzīvotāja vēlmes un vajadzības. Tieši tāpēc visbiežāk namu apsaimniekošana tiek uzticēta profesionāļiem, kas ar šiem pienākumiem tiks galā maksimāli efektīvi.

Ja šobrīd meklē uzticamu nama apsaimniekotāju, izvēlies uzņēmumu Lucida, kura piedāvājumā arī namu apsaimniekošana.

Dažreiz nākas dzirdēt, ka kvalitatīva apsaimniekošana nozīmē arī augstas izmaksas, tomēr Lucida piedāvājums šo pieņēmumu neapstiprinās. Jāmin arī, ka Lucida pakalpojumus izmanto gan uzņēmumi, gan arī privātpersonas.

Lucida serviss būs noderīgs arī tad, ja vajadzīgi santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek piedāvāti arī apsardzes pakalpojumi un pat remontdarbu veikšana.

Savukārt, ja nepieciešama biroja vai mājas uzkopšana, Lucida piedāvājumā arī tā. Te jāmin arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums. Ja šo darbu uzticēsi Lucida komandai, varēsi būt pārliecināts, ka tīras būs pat vissarežģītāk aizsniedzamās logu rūtis. Svarīgi arī, ka tiks izmantoti piemēroti mazgāšanas līdzekļi un atbilstošs aprīkojums – tev ne par ko nebūs jāsatraucas.

Tas nebūt nav viss – Lucida piedāvā arī plašu speciālo darbu klāstu! Vari pasūtīt, piemēram, grīdas vaskošanu, jumtu tīrīšanu vai pārcelšanās pakalpojumus. Ja ir pienācis brīdis mēbeļu tīrīšanai, Lucida zinošā komanda zinās, kā tikt galā ar pavisam svaigiem, kā arī pastāvējušiem traipiem. Nereti daudz pūles prasa arī paklāju tīrīšana, bet ar Lucida servisu tā noteikti nebūs problēma. Lai dabūtu maksimāli labu rezultātu, darbinieki strādā ar profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem no labākajiem ražotājiem.

Vērts piebilst, ka Lucida piedāvājumā arī dažādu veidu darba apģērbi. Būtiski, ka piedāvātais apģērbs ir ērts un kvalitatīvs, tādā veidā nodrošinot kustību brīvību tā valkātājiem. Sortimentā tādi darba apģērbi kā bikses, jakas, kombinezoni, kā arī citas darba apģērbu variācijas.

Namu apsaimniekošana, telpu un teritorijas uzkopšana, kā arī dažādi citi darbi pievilcīgai un drošai videi – ieskaties Lucida.lv. Lucida sniegs profesionālus un kvalitatīvus pakalpojumus, lai atvieglotu Tavu ikdienu!

Lasi vairāk- http://lucida.lv/pakalpojumi/namu-apsaimniekosana/