PIRMREIJAIS ĀTRAIS KRETS – BEZ KOMISIJAS UN PROCENTU LIKMES!

ātrais kredītsĀtrais īstermiņa naudas aizdevums ir kā viens no veidiem, kā viegli īstenot ceļojuma plānus vai mājai nepieciešamu iekārtu. Pirms izvēlies finanšu institūciju, kas izsniedz ātros kredītus, pajautā draugiem uzticamu kredītizsniedzēju. Tas tev palīdzēs izvēlēties atbilstošāko variantu un nekļūdīgi nokārtot radušās finansiālās grūtības. Viena no zināmākajām iestādēm, kura piedāvā ātro kredītu, ir SMScredit. Aizņemoties pirmreizējo ātro naudas aizdevumu, jāatgriež precīzi tik, cik aizņēmies . Sākotnēji būs iespējams aizņemties ātro kredītu līdz 300 Eiro, un ja nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, pie otrās reizes ir iespējams aizņemties  līdz EUR 425. Pirmais kredīts bez maksas pie smscredit.lv
Latvijas kredītizsniedzēju praksē pieņemts, ka ātros kredītus piešķir cilvēkiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Tai skaitā jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem un Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam. Lai varētu saņemtu ātro kredītu, tev ir vajag bankas kontu vienā no Latvijas bankām un mobilā telefona pieslēgums. Tikai pāris minūtes ir nepieciešamas, lai nosūtītu pieteikumu īstremiņa aizdevumam internetā. Ir oficiāli jāreģistrējas mājaslapā, norādot nepieciešamo informāciju, jāveic reģistrācijas maksas pārskaitījums EUR 0,01 apmērā. Tas vajadzīgs, lai būtu drošs, ka atzīmējot bankas konta numuru, neesi nokļūdījies.
Atgriezt aizdevuma summu drīkst dažādos veidos: Narvesen, bankas filiālēs vai konkrēti internetā. Mēdz notikt, ka saņemto aizdevumu nevar atgriezt noteiktajā termiņā, tieši tālab vari izmantot iespēju atlikt kredīta maksājumu, tādējādi neiekrītot parādu procentu likmēs. Ātrais kredīts ļauj samērā ātrā laikā saņemt naudu dažādām dzīves situācijām. Pieteikumi ātrajam kredītam tiek izskatīti katru dienu no plkst. 7.00 – 24.00.