SIA “TVORA” – KVALITAVI ŽOGU UN RTU RISIJUMI

tvora.lvSIA “Tvora” specializējas tādu dārza un ierobežojošo žogu ražošanā un uzstādīšanā kā koka, metāla, plastmasas (PVC) un akmens bloku žogu risinājumos. Firmas piedāvājumā ir daudzveidīgi žogi un vārti –  paneļu, bīdāmie, automātiski žogi u.c., vārtu automātika, mazās arhitektūras elementi, bruģis un daudz kas cits!

Pie SIA “Tvora” ir arī viens no daudzveidīgākajiem risinājumiem dārza norobežošanai. Ņemot vērā to, ka ikviena pircēja vēlmes ir unikālas, ir iespēja izvēlēties žogus no dažādiem materiāliem, visdažādākajos izmēros. Atrodiet to, kas būs piemērots tieši Jūsu īpašajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, plastmasas un citu materiālu dārza žogi. Visiem variantiem ir savas priekšrocības, tomēr lielākā no tām ir cena. SIA “Tvora” ir vērsts uz saviem klientiem un piedāvā kvalitatīvus žogus, kā arī risinājumus žogu montāžā visā Latvijā par konkurētspējīgām cenām.

Ja interesējaties par kvalitatīvu, bet tajā pat laikā cenas ziņā izdevīgu iežogojumu, viens no piemērotākajiem risinājumiem ir paneļu žogi. Metāla paneļu žogi ir plaši izmantoti kā metināti iežogojumi, kas iežogo jebkuru teritoriju. Paneļu žogu sistēma sastāv no metāla stabiem , metāla stiprinājumiem un metāla stieplēm. Pastāv iespēja ierīkot arī 3D paneļu žogus, kas tiek montēti no jau gataviem posmiem, tos piestiprinot pie pamata stabiem. Vēl kāda svarīga paneļu žogu īpašība – paneļu žoga un sētas segmenti ir piemērojami jebkuras mājas arhitektūrai un apkārtējai videi.

Ja teritoriju nepieciešams īslaicīgi norobežot, piemērots risinājums ir mobīlie žogi, kas būs ātri un vienkārši samontējami jebkurā teritorijā. Mobīlie žogi būs piemērotākais variants kultūras pasākumiem, ceļa satiksmes ierobežošanai, jaunbūvju vai būvdarbu realizēšanas teritoriju ierobežošanai. Mobilie žogi kalpo arī kā žogu sistēma, kas koordinē cilvēku plūsmu pārpildītu pasākumu laikā, skaidri iezīmējot ieejas un kustības ceļus. Konkrēti šādam mērķim var izvēlēties, piem., “gājēju barjeras”. Visbiežāk mobilo žogu nesošā konstrukcija tiek veidota no tērauda rāmja, kura posmi tiek savstarpēji savienoti ar izturīgām skavām.

SIA “Tvora” sniedz individuālus risinājumus un darbojas katra klienta interesēs. Uzzini vairāk par piedāvātajiem pakalpojumiem, dodoties uz www.tvora.lv vai rakstot uz info@tvora.lv.