Telts noma

telts nomaJa jums vajadzīga vieta viesību noorganizēšanai vai maza īslaicīga noliktava, jums tieši laikā būs SIA Akurāts piedāvātā telts noma. Šis pakalpojums noderēs gan gadatirgos, gan pilsētas svētkos, gan lielās viesībās, gan festivālos un citur. Arī tad, ja jums nepieciešama cita pasākumu aprīkojuma, piemēram, sildītāju, krēslu un citu īre, Akurāts būs labākais piedāvājums.
Ļoti svarīgi, ka, īrēt nojumi nebūt navtas pats, kas to iegādāties. Jums jāmaksā tikai par to laiku, kamēr nojumi izmantojat. šī ir patiešām laba iespēja ietaupīt, turklāt jums nav vajadzīgs uztraukties, ko iesākt ar nojumi pēc tam, kad pasākums būs beidzies. Kompānijas pārstāvji to nojauks un aizgādās.
Telts noma ir piemērota šādiem gadījumiem:
● Jūsu organizētais pasākums notiks ārpus telpām;
● Nepaspējāt norezervēt vietu pasākumam;
● Nav iespējams atrast piemērotu noliktavu dažādu lietu uzglabāšanai.
Teltis nokompānijas Akurāts parasti izmanto gadījumos, kad plānots pasākums ārpus telpām, piemēram, koncerts, pilsētas svētki, lielas svinības vai cits, un tā organizētāji vēlas panākt tā izdošanos ikviens klimatiskajos apstākļos. Tāpat telts noma noderēs kā alternatīva noliktavai uz īsu laiku. Jānorāda, ka nojumes noma noderēs arī ziemai un rudenim laika apstākļos, jo Akurāts veic arī telts sienu siltināšanu un sildītāju nomu.
SIA Akurāts izīrē vairāk nekā 10 dažādu formu un izmēru teltis, tāpēc atbilstošu variantu atradīs ikviens, kam šis pakalpojums vajadzīgs. Mazākās teltis ir tikai pāris kvadrātmetrus lielas, bet lielāko lielums ir vairāk nekā 1000 kvadrātmetri.
Pateicoties pakalpojumiem, ko saviem klientiem sniedz SIA Akurāts, pasākuma sarīkošana būs daudz vieglāka. Kompānija pasākumu rīkotājiem piedāvā it visu pasākumiem nepieciešamo aprīkojumu, ne tikai nojumes. Uzņēmums piedāvā ļoti lielu pasākumu aprīkojuma klāstu – ir atrodami gan soli, gan galdi, gan dekorācijas un pat stikla durvis teltīm. Ar Akurāts jums ir iespējams saņemt visu nepieciešamo pasākumu aprīkojuma servisu, ieskaitot nepieciešamo priekšmetu piegādi un salikšanu.