ŪDENS APDES PAKALPOJUMI AR GARANTIJU VILATVI

dziļurbumu rekonstrukcijaSIA „Ground Water” nodarbojas ar servisa sniegšanu ūdens apgādes jautājumos. Ikviena padarītā darba kvalitāti nodrošina uzņēmumā strādājošie meistari ar lielu iepriekšējo pieredzi – ģeologs, kuram ir attiecīgā izglītība un iepriekšējos darbos uzkrāta informācija par Latvijas ģeoloģisko vidi, kā arī mūsdienīgs tehniskais nodrošinājums. Uzņēmumam ir dažādi urbšanas agregāti, ar kuriem ir iespējams ierīkot dziļurbumus privātām un industriālām vajadzībām.  

Dziļurbumi ir labākais kvalitatīva un tīra ūdens gūšanas avots, tādēļ SIA „Ground Water”, pateicoties saviem darbiniekiem un pieejamajai tehnikai, piedāvā un nodrošina dziļurbumu profesionālu izveidi. Dziļurbumos iegūtais ūdens ir kvalitatīvāks, salīdzinot ar to ūdeni, ko iegūst no virsējiem zemes slāņiem, jo ir izolēts no bakterioloģiskā piesārņojuma – tas ir tāpēc, ka ūdens atrodas starp ūdens necaurlaidīgiem zemes slāņiem. Mūsdienās lielākā daļa privātmāju saimnieku izvēlas ierīkot artēzisko dziļurbumu, jo, neviens nenoliegs – cilvēkiem vairs negribas iztikt ar vāju un zemas kvalitātes ūdens padevi, kāda mūsdienās sastopama! Udensjums.lv meistari artēzisko aku var ierīkot aptuveni 3 līdz 10 dienu laikā, tomēr artēzisko aku urbšana atkarīga no akas dziļuma, konstrukcijas un grunts sastāva. Artēzisko aku urbšanas cenas ir atkarīgas no akas dziļuma, izvēlētajiem materiāliem un nepieciešamā ūdens daudzuma.

Ja klienta īpašumā jau ir dziļurbums, Udensjums.lv eksperti veiks ūdens apgādes sistēmas izstrādi, kas nodrošinās kvalitatīvu ūdens pievadīšanu mājai! Ūdensjums.lv ūdens apgādes sistēmas ierīkošana nozīmē:  * Objekta apsekošanu un izpēti; * Ierīkot dziļurbumu, pārbaudīt tā kvalitāti; * Sūkņa pievienošanu ūdens padevei no dziļurbuma; * Uzstādīt automātiku ūdensapgādes sistēmas kontrolei; * Ierīkot ūdens apgādes tīklus. Pēc šo darbu veikšanas jūs iegūsiet kvalitatīvu, tīru ūdeni bez jebkādiem piemaisījumiem, vienkārši atverot krānu.

Udensjums.lv pakalpojumu klāstā ietilpst arī ģeotermisko apkures zondu jeb siltumsūkņu uzstādīšana. Ģeotermiskās zondes uzstādīšana ir pamats tam, lai ēkā izveidotu siltumsūkņu apkures sistēmu. Ir svarīgi to paveikt kvalitatīvi un pareizi, jo tas ir visas sistēmas pamats. Udensjums.lv meistari ģeotermālās zondes ierīkošanas pakalpojumus nodrošina visā Latvijas teritorijā, tādēļ, ja jums ir aktuāli šādi darbi, noteikti ir vērts sazināties ar Sia “Ground Water”.  Iegūtais siltums no zondes tālāk cirkulē uz siltumsūkni un tālākajā procesā nodrošina visas apkures sistēmas darbību – veic ēkas apkures, silto grīdu un ūdens sildīšanu! Siltumsūkņi samazina mājas energopatēriņu apsildei par 75% (salīdzinot ar citiem apkures veidiem).

Udensjums.lv speciālisti veiks ūdensapgādes sistēmas izveidi jūsu mājās, dziļurbumu rekonstrukciju un tīrīšanu- http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/dzilurbuma-remonts-dzilurbuma-rekonstrukcija