VISDAŽĀS VANU KARTES ATRODAMAS DAVANUSERVISS.LV

Reizēm šķiet, ka nopirkt labu dāvanu ir nereāli — lai radītu pārsteigumu, pamatīgi jāpiepūlējas. Gadījumā, ja vajadzīga patiešām aizraujoša dāvana, Dāvanu Serviss spēs palīdzēt. Davanuserviss.lv klāstā spēsiet atrast piedāvājumu jebkura vēlmēm.

Dāvanu kartes, kuras var piepildīt kvēlākās vēlmes

Šis uzņēmums klientiem piedāvā neskaitāmu variantu piedzīvojumu dāvanu kartes. Nav nozīmes, gribat kādam uzdāvināt SPA apmeklējumu vai lidojumu ar lidmašīnu — dāvanu kartes varēs nodrošināt ikviena vēlmes. Mājas lapā atradīsiet gandrīz 1000 dažādas dāvanu kartes.

Ikvienam piemērota fotosesija

Fotosesija minama kā lieliska dāvana, lai saglabātu atmiņas. Ja jūs saista fotosesija ar mīļoto,  sērfošanas apmācība kopā ar šo mirkļu iemūžināšanu vai fotosesija ar radu pulku — Davanuserviss.lv klāstā atradīsiet meklēto.

Dāvanas bērniem plašā klāstā

Bieži vissarežģītāk ir nopirkt dāvanas bērniem. No vienas puses, dāvanai jābūt pārsteidzošai, no otras — vēlams, lai tā būtu izglītojoša. Davanuserviss.lv pieejamās dāvanas bērniem tādas ir: Aviācijas muzejs patiks tehniskajiem prātiem, floristikas kursi iepriecinās ziedu mīļus, bet futbola treniņi noderēs aktīvajiem bērniem.

Interesantas dāvanas ar spēju pārsteigt

Dāvanu Serviss sniedz iespēju iegādāties arī neparastas un interesantas dāvanas. Kurš gan nevēletos izmēģināt traukšanos straujā Čīles upē, ņemt dalību lidmašīnas vadīšanā vai apgūt dīdžeja prasmes! Tādā veidā, dāvinot tik interesantas dāvanas, varēsiet izjust neviltotu dāvāšanas sajūtu, kā arī patīkami pārsteigsiet cilvēku, kuram dāvana būs uzdāvināta.

Aizraujošas dāvanu idejas — pie Davanuserviss.lv

Davanuserviss.lv klāstā esošās dāvanu idejas noteikti neliks vilties! Iepazīstoties ar dažādajiem meklēšanas iespējām un klasifikatoriem (piemēram, naudas apjoms, ko gribat ieguldīt dāvanu idejas realizēšanai), kuri pieejami mājas lapā, dāvanu idejas atradīsiet bez nekādiem sarežģījumiem.

Vēlaties nebijušas sajūtas? Tās sniegs kriosauna

Ja plānos ir rūdīšanās, taču kontrastduša un auksta vanna raisa negatīvas sajūtas, talkā nāks kriosauna. Kriosauna atdzesē ķermeni, bet izjūtas ir krasi atšķirīgas un daudzu klientu vērtējumā — jaukākas. Gribat izmēģināt? Kriosauna atrodama arī Davanuserviss.lv!

Spilgtu izjūtu izjušanai derēs būs lēciens ar izpletni

Ekstrēmiem cilvēkiem perfekts pārsteigums ir lēciens ar izpletni. Tas ļaus baudīt fantastiskas sajūtas, kuras pie tam var tikt arī iemūžinātas. Dotajā brīdī lēciens ar izpletni Latvijā netiek piedāvāts, to iespējams veikt abās pārējās Baltijas valstīs.

Iepazīties ar garšu pasauli ļaus pavāru kursi

Pavāru kursi ļaus uz ēdienu un dzērienu pasauli pavērties no cita leņķa. Nav nozīmes tam, kādi pavāru kursi netiktu izieti, pēc to iziešanas  spēsiet iepriecināt gan sevi, gan citus cilvēkus. Lai cik labi jūs negatavotu, pavāru kursi ļaus apgūt daudz jauna.

Nav nozīmes — jūsu sapnis ir lēciens ar izpletni, traukšanās sacīkšu automašīnā, kriosauna vai arī pavāru kursi — jebkuru no konkrētajām fantāzijām varēs realizēt DāvanuServiss.lv. Apmeklējiet mājaslapu nekavējoties!