1A.LV PRECES SIEVIEŠU UN VĪRIEŠU SKAISTUMAM

epilatoriKopts izskats liek sajusties īpašam, savukārt rūpes par veselību rada pozitīvu pašsajūtu. Šī iemesla dēļ viens no Latvijas lielākajiem interneta veikaliem 1a.lv lepojas ar plašu skaistuma un veselības preču izvēli. Veikalā nopērkamas tādas preces kā vīriešu skuvekļi un to piederumi, bārdas trimmeri, epilatori un dāmu skuvekļi, fēni un matu veidotāji, matu taisnotāji un lokšķēres, elektriskās zobubirstes, masažieri un vanniņas, svari un asinspiediena mērītāji. Arī pati iepirkšanās ir patiešām ērta un vienkārša – iepirkties var jebkurā laikā un prece tiek piegādāta uz Jūsu mājām vai arī Jūs to varat izņemt sev piemērotā brīdī.

Interneta veikalā 1a.lv atrodami vairāk nekā 30 dažādi epilatori, kas atšķiras ar ļoti dažādiem rādītājiem, piemēram, cenu, ražotāja zīmi, izskatu, ātrumu un pincetīšu skaitu, kā arī barošanas veidu. Tas nozīmē, ka ikvienai ir pieejams epilators, kas atbilst vēlmēm un vajadzībai. Tā kā sievietēm ir maiga un jūtīga ir atrodami arī epilatori ar speciāliem uzgaļiem. Līdz ar epilatoriem iespējams atrast arī dāmu skuvekļus no dažādiem ražotājiem, piem.,  Braun, Philips, Remington u.c.- http://www.1a.lv/skaistumam_un_veselibai/epilatori

Ikviena sieviete pie 1a.lv noteikti spēs atrast arī savām vēlmēm atbilstošas lokšķēres. Lai atrastu sev piemērotāko modeli, vajag tikai doties uz 1a.lv preču sadaļu “Lokšķēres” un labajā pusē speciālā filtrā atķeksēt, pēc kuriem kritērijiem vēlaties atrast lokšķēres. Jūs varat norādīt ne vien tehniskos rādītājus un ražotāju, bet arī vēlamo krāsu. Šādā veidā Jūs ietaupīsiet  laiku, jo tikai dažu minūšu laikā varēsiet atrast sev nepieciešamo modeli. Tas ir ļoti svarīgi sievietēm, kam lokšķēres ir svarīga ikdienas sastāvdaļa. Apstākļos, jo notiek kaut kas neplānots – jaunas lokšķēres iespējams pasūtīt uzreiz.

Tīriem un veseliem zobiem pie 1a.lv iespējams nopirkt elektriskās zobubirstes no Braun un Philips. Zobu birstes iespējams izvēlēties ar dažādām barošanas sistēmām (akumulatora un bateriju), kā arī ar dažādu apgriezienu skaitu. Savukārt roku un pēdu skaistumam pie 1a.lv iespējams atrast roku un pēdu masažierus, kā arī masāžas vanniņas, sākot no nepilniem 10 eiro!

Lai būtu pavisam skaidrs, ka izvēlētā prece atbildīs Jūsu vēlmēm un nepieciešamībai, katram ir iespēja iepazīstieties ar preces aprakstu, kur būs izklāstīts pilnīgs tās raksturojums. Tāpat pie apraksta varat aplūkot attēlus, kā prece izskatās un izlemt, vai tas patiešām ir tas, ko vēlaties. Ja tā, izvēlēties noskatīto preci un veikt pasūtījumu ir iespējams pat neizejot no mājām!