AIZDEVUMI INTERNETĀ, ĀTRI VIENKĀRŠI UN ĒRTI.

smscredit.lv - sms kredītiSMScredit.lv ir viena no Latvijas vadošais īstermiņa kredītu aizdevējiestādēm. SMScredit.lv piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus, ātros kredītus. Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma. Aizņemoties kedītu bez ķīlas, tu sevi nepakļauj riskam, ka laikā neatmaksāta kredīta vai kādu citu iemeslu dēļ, vari zaudēt sev piederošo īpašumu.

SMSCredit klientiem piedāvā naudas kredītus, ko pieteikt un saņemt ir vienkārši un ātri. Savukārt, ja esi jaunais klients, tev būs pieejams ātrais kredīts bez procentiem. Lai Tu varētu pieteikties SMSCredit naudas aizdevumam, Tev jābūt Latvijas Republikas pilsonim. Tāpat, Tev nedrīkst būt kavēti citi kredītu maksājumi, neatkarīgi no tā, kurā kredītdevēju iestādē ir nokārtots aizdevums, pretējā gadījumā, SMSCredit.lv Tev var nepiešķirt aizdevumu. Pie SMSCredit.lv Tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Savukārt, ja Tu esi jauns klients un aizņemsies pirmo reizi, SMSCredit.lv Tev dos iespēju pirmo kredītu saņemt bez maksas! Tas nozīmē, ka pirmo reizi aizņemoties atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies – ne par centu vairāk Tiesa, pirmo aizdevumu Tu noformēt varēsi tikai līdz 300 eiro, taču atmaksas termiņš 30 dienas saglabāsies. Pieteikties šim aizdevumam var internetā – SMSCredit.lv mājas lapā. Aizņemties naudu internetā ir ne tikai ērti un ātri, bet arī izdevīgi, jo maksa par kredīta noformēšanu un reģistrēšanos ir tikai 1 cents, kas Tev no sava bankas konta būs jāpārskaita kreditēšanas iestādei, SMSCredit.lv. Veicot šo pārskaitījumu, Tu būsi apstiprinājis savu reģistrāciju un jau drīz vien saņemsi arī pieprasīto naudas summu.

SMSCredit saviem klientiem piedāvā naudas kredītu interetā. Ātrie kredīti sniedz tev iespēju saņemt naudas līdzekļus bez ķīlas vai galvojuma. Pēc kredīta izskatīšanas jau pāris minūšu laikā tu savā bankas kontā saņemsi nepieciešamo naudas summu. Kas attiecas uz kredītu atmaksu, Tu drīksti kredītu atmaksāt pirms noteiktā termiņa, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāka aizdevuma summa, jo mazāka būs pagarināšanas maksa. Taču SMSCredit atgādina, ka ātrais kredīts ir tikai īslaicīgs finansiālo problēmu risinājums, tādeļ aizņemoties rūpīgi jāizvērtē arī savas iespējas aizdevumu atmaksāt laikā.

Neskaidrību gadījumā, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! Sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot uz 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā.

 Ātrs risinājums smscredit.lv – sms kredīti!