Aizdevumi internetā- neparedzētiem izdevumiem

naudas aizdevumsDzīve mēdz būt pārsteigumu pilna – arī neplānoti tēriņi ir daļa no tiem. Tieši tādēļ radīts mūsdienīgs risinājums – aizdevumi, kurus saņemt var tikai dažās minūtēs.

Lai arī aizdevumi pieejami pie dažādiem kredītdevējiem, ikviens vēlas aizņemties izdevīgi un droši. Savas vēlmes un ieceres vari piepildīt aizņemoties izdevīgi no ViaSMS – tas ir viens no populārākajiem ātro kredītu aizdevējiem Latvijā. Aizdevējs nodrošina īpašas atlaides un piedāvājumus gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem, turklāt tiek piedāvāti dažāda apmēra aizdevumi. Naudas aizdevums no šī aizdevēja palīdzēs visdažādākajos brīžos.

Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/lv/blogs/via-sms-naudas-aizdevums-vel-atraks-vel-izdevigaks!

 AIZDEVUMI VISIEM DZĪVES PLĀNIEM

Ja mazliet pietrūkst līdz algas dienai, teicama iespēja ir  naudas aizdevums līdz algai, kas pieejams līdz pat 700 eiro apmērā. Jāatceras gan, ka , aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa ir mazāka – 350 eiro. Savukārt, kredītu noformējot otro reizi, summa tiek palielināta līdz 500 eiro.

Savukārt lielāku dzīves plānu īstenošanai labs risinājums būs naudas aizdevums līdz EUR 1500. Lai kredīta noformēšanas process būtu ērtāks, aizdevējs piedāvā saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apmēru, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz pat 12 mēnešiem. Tā, izvēloties īsāku vai garāku atmaksas termiņu, varēsi sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem. Nav būtiski, kāda apjoma naudas aizdevums vajadzīgs, tas tiks izsniegts bez ķīlas un galvojuma! ViaSMS aizdevumi ļaus saņemt naudu tad, kad tas ir nepieciešams!

Īpaši draudzīgi aizņemšanās nosacījumi gaida tos, kas pie konkrētā aizdevēja plāno aizņemties pirmo reizi – kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tas nozīmē, ka kredītam netiek aprēķināta procentu likme. Atdod tik, cik aizņēmies. Kredīts bez maksas – labs risinājums īslaicīgu naudas grūtību gadījumā.

AIZŅEMŠANĀS NOSACĪJUMI

Aizdevumi pie ViaSMS noformējami ļoti vienkārši – mājaslapas kalkulatorā izvēlies aizdevuma summu un termiņu. Spied pogu “Saņemt aizdevumu!” un seko norādēm. Ja ViaSMS aizdevumi tiek pieteikti pirmo reizi,  jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un mobilā tālruņa numurs. Lai būtu saņemams naudas aizdevums, jāatbilst tikai dažām prasībām – Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar labu kredītvēsturi. Pēc tam savā mobilajā tālrunī saņemsi SMS ar aktivizācijas kodu. Tas būs jāieraksta īpašā ailītē ViaSMS mājas lapā. Lai pabeigtu reģistrēšanos , Tev jāpārskaita EUR 0.01 uz aizdevēja kontu. Tā kredītdevējs visdrošākajā veidā uzzinās Tavu bankas kontu. Atceries, ka reģistrācijas maksu EUR 0.01 apmērā ir jāsedz tikai vienreiz – reģistrējoties. Lai aizņemtos atkārtoti, jāpiesakās no sava klienta profila ViaSMS mājaslapā vai arī jānosūta SMS ar vēlamo naudas summu.

ViaSMS aizdevumi – Taviem dzīves plāniem. Aizdevumi ir piemērots risinājums arī tad, ja nauda vajadzīga pēc iespējas ātrāk – uz Tavu bankas kontu naudas aizdevums tiks pārskaitīts aptuveni 15 minūtēs.

 Aizdevumi – tā ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atdot.