AKURATS.LV NOMĀ – NOJUMES, TELTIS, GALDI, KSLI

zvaigzne4_bigDomā, kādu iemeseslu dēļ lietot  kompānijas SIA ”Akurāts” telts nomas servisu?

•   Uzņēmums “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums būtu maksimāli izdevies. SIA „Akurāts” nojumes noma ir pieejamas par īpaši draudzīgām cenām.

•   Telts īre ir tava izdevība ietaupīt. Ja tu nopērc telti, ko vienā sezonā  izmanto tikai pāris reizes, bet vēlāk tā kaut kur tiek nomētāta un vairs netiek lietota, tad ieguldījums būs nevērtīgs. Bet īrēt telti var tieši uz kādu noteiktubrīdi, piem., ja tiek  iecerēts kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, iestādes vai kāds cits pasākums.

TELTS UN NOJUMES NOMAS IZMAKSAS RĪKOJOT PASĀKUMU

• Turklāt uzņēmuma teltis pieejamas ļoti plašā sortimentā un tās ir iespējams izīrēt kopā ar papildus aprīkojumu. Tas nozīmē, ka nav jāizmanto vēl kādu citu firmu pakalpojumi, tā ietaupot laiku un naudu.

TELŠU NOMAS VASARAS PIEDĀVĀJUMS JŪSU SVĒTKIEM

“Akurāts” ir tava iespēja iznomāt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Piedāvājumā ir dažādi telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja gribi savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad izvēlies telti ZVAIGZNE. Tā katrā ziņā uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE izcelsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

Pasākuma kopējo tēlu padarīs lielisku arī stāvlampas. Arī tās pieejamas SIA „Akurāts” piedāvājumā. Stāvlampu noma ir sevišķi pieprasīta gada tumšākajos mēnešos, kad sevišķi) svarīgi ir tas, lai svinību vietā un telpā būtu atbilstošs apgaismojums.