AR KO PĀRSTEIGT VĪRIETI – ĒRTS CEĻVEDIS

fotosesijaKo sagādāt dāvanā vīrietim svētkos, kad nav vēlmes izlīdzēties ar standarta dāvanām? Uzdāvini nebijušas un atmiņā paliekošas emocijas un  azartu! Neskaitāmi izbraucieni, nedēļas nogales atpūta, kā arī ēdienu gatavošanas meistarklases un enerģiju veicinošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, būtiskais izzināt vīrieša intereses, raksturu un uzdrošināšanos.

*Piedzīvojumi uz zemes un debesīs

Raugoties no tā, kādas ir vīrieša intereses un dzīvesveids, izvēlies kādu no aizraujošiem piedzīvojumiem:

-trakots izbrauciens ar drifta mašīnu;

-ātrs kartinga brauciens;

-piedzīvojumi ūdenī niršanas vai veikborda apmācībās.);

-kā arī vairāki lidojumi īstos lidaparātos (lidmašīnā virs pilsētas panorāmas, helikopteru, deltaplānu sertificēta instruktora pavadībā).

*Prasmju un atpūtas veicinošas dāvanas svētkos

Runā, ka vīrieši esot labākie pavāri, tādēļ uzdāvini kādu no vairākiem kulinārijas apmācību kursiem, ēdiena gatavošanas meistarklasēm un uzdāvini praktisku pieredzi un meistarību. Nedēļas nogale vienā no atpūtas namiem vai Latvijas pilīm ar bagātīgām vakariņām un papildus labumiem sniegs mierpilnu atpūtu un maksimālu relaksāciju.

*Ķermeņa labsajūtai un atpūtai

Ja viņam ir pietiekami daudz piedzīvojumi ikdienā, tad nepieciešama nomierinoša dāvana. Uzdrīksties savam mīļotajam cilvēkam vai brālim uzdāvināt kādu no ķermeņa relaksējošām un spēku atsvaidzinošām procedūrām. Maksimāli lielā piedāvājumā eksotiskas, Autrumnieciskas un klasiskās ķermeņa masāžas mundrumam un spēka atjaunošanai. Runā, ka ūdens procedūras spēj nomierināt un atslābināt, tādēļ dāvana vīrietim dažādi pirts rituāli un atvēsinošas ūdens procedūras ļaus izdzīt ikdienišķas rūpes, uzkrāto stresu un pozitīvi uzlādēties. Apdomā iespēju uzdāvināt arī fotosesiju, kurā saņēmējs var būt viens pats, ar ģimeni vai mīļoto sievieti.

*Sportiska un enerģiska dāvana

Vīriešu kārtas pārstāvjiem, kuriem samērā patīk sports un aktīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas, izvēlies korektu dāvanu:

-interesanta sporta veida (paukošanas vai kērlinga) apmācības;

-būs praktisks un lieliski motivēs sporta centra apmeklējums;

kā arī citas iespējas

Ja beigās nespēj izķirties par dāvanu, sagādā dāvanu komplektu. Tur ietverti dažādi dāvanu varianti, no kuriem vīrs, draugs, kolēģis pats varēs izmantot dāvanas vietā. Tā sagādās jaukas un neaizmirstamas emocijas jubilejās, vārda svētkos, Ziemassvētkos un citos svētkos.