AR VIVUS.LV AIZŅEMTIES FINANSIĀLOS LĪDZEKĻUS IR ĀTRI UN DROŠI!

naudas aizdevums - vivus.lvJebkurš no mums var nokļūt situācijā, kad finansiālo līdzekļu nepietiek kādam pirkumam un tie jāiegūst pēc iespējas ātrāk. Labākais risinājums šādās situācijās ir ātrie kredīti. No Vivus.lv varēsi aizņemties naudas kredītu sākot jau no 50 eiro un atmaksāt jau pēc 30 dienām, turklāt, naudas līdzekļus savā kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Neatkarīgi no summas, kādu aizņemsies, atmaksas termiņu vari piemērot tieši savām atmakasas iespējām.

Aizdevumi ir vienkārši noformējami, taču, vispirms, Tev ir jāizvērtē, vai piedāvātā procentu likme un komisijas maksa Tevi apmierina. Ņem vērā, ka izvēloties īsāku kredīta atmaksas termiņu, Tu varēsi iegūt izdevīgāku procentu atmaksas summu. Lai pieteiktos naudas aizdevumam, Tev nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus. Jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāizvēlas summu un atmaksas termiņu. Jāapstiprina savs profils, veicot viena centa pārskaitījumu uz Vivus.lv kontu. Ja īsziņā vai paziņojumā saņemsi „Aizdevums ir piešķirts!”, nekavējoties uz tavu norādīto kontu Vivus.lv veiks aizdevuma pārskaitījumu, un tad, atliek vien saņemt naudu savā bankas kontā

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par aizdevumiem internetā, ielūkojies Vivus.lv mājas lapā vai arī sazinies ar klientu apkalpošanas līniju, kas klientiem pieejama katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un Tu varēsi saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. Sazināties vari pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju un sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu on – line sistēmā. Gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ nevari atmaksāt naudas aizdevumu noteiktajā termiņā, Tev nav jāuztraucas, jo jebkurā brīdī Tu varēsi pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu.Savukārt, ja vēlies ko uzzināt pēc klientu apkalpošanas centra darba laika, ieskaties Vivus.lv mājas lapas sadaļā „Jautājumi un atbildes”, kur varēsi atrast informāciju par visiem, biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Naudas aizdevums – vivus.lv!