ĀTRAIS AIZDEVUMS INTERNETĀ – NAUDA KONTĀ JAU 15 MINŪTĒS

pirmais kredīts bezmaksas viasmsGadījumos, kad esi nolūkojis kādu sen kārotu preci, nepieciešama nauda rēķinu apmaksai vai ikvienā citā situācijā, kad līdz algai, stipendijai vai citiem ieņēmumiem nepieciešami papildus līdzekļi – izmanto iespēju un saņem naudu savā kontā jau dažās minūtēs.

Pirmais kredīts bez maksas tiek piešķirts tik īsā laikā pavisam vienkārša iemesla dēļ – tā kā aizņemšanās notiek internetā, klienta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz un viņi to tūlīt pat var izskatīt! Turklāt, arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no 3 vienkāršiem soļiem: 1) Klientam jāreģistrējas kreditora mājaslapā, pieņemsim, pie ViaSMS. Ir tikai jāizvedo lietotāja profils, tas var aizņemt labi ja 2 minūtes (vienkārši aizpildot reģistrācijas anketu un pārskaitot no sava bankas konta 0.01 EUR uz kreditora bankas kontu, tādā veidā apliecinot, ka konts pieder konkrētajai personai). 2)   Tad, no jaunizveidotā lietotāja profila klients izdomā cik lielu aizdevumu vēlas saņemt un spiež pogu pieteikt kredītu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un tad tikai jāgaida atbilde par kredīta piešķiršanu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieteiktā nauda no aizdevēja – jau 10 -15 minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir atšķirīgas bankas, aizdevuma ienākšana kontā var nedaudz aizkavēties.

NAUDAS KREDĪTI BEZ ĶĪLAS

Ātrie kredīti internetā nu jau kļuvuši par ierastu lietu brīžos, kad steidzami jāaizņemas nauda. Naudas kredīts internetā dod iespēju iegūt vēlamo naudas daudzumu burtiski dažu minūšu laikā pēc kreditora lēmuma pieņemšanas par naudas izsniegšanu, izvērtējot klienta maksātspēju. Šādos gadījumos tās parasti ir summas par dažiem simtiem eiro. Ja nepieciešama lielāka kredīta summa, tad jāizvēlas naudas kredīts (parasti dēvēts par patēriņa kredītu), ko parasti izsniedz uz daudz ilgāku periodu.

Ņemot vērā to, ka aizdevēju izvēle Latvijā ir pietiekami liela, pirms aizņemties var apjukt no piedāvājuma, tādēļ ir vērts izvirzīt galvenās prioritātes. Piem., var izmantot internetā pieejamās kredītu salīdzināšanas vietnes, kur vienuviet var redzēt, kur tad pieejama lielākā kredīta summa, kur ir pieņemams atmaksās termiņš, kur izdevīgākie procenti. Ne mazāk svarīgi ir arī aizņemšanās aizņemšanās nosacījumi, piem.,  aizņemšanās vecums un tas, vai vajadzīgi dokumenti, kas apliecina ienākumus.

ĀTRAIS KREDĪTS BEZ PROCENTU MAKSĀJUMIEM

Pirmais kredīts bezmaksas parasti tiek piešķirts jauniem klientiem populārākajās interneta kredītiestādēs Latvijā. Tas ir 0% aizdevums, kas ir īpaši izdevīgi. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka atmaksas termiņa beigās būs jāatdod tā pati summa. Piem., pie ViaSMS jaunajiem klientiem pirmais kredīts bez maksas ir summā līdz 200 eiro.

KO DARĪT, JA SAPROTI, KA NEVARI AIZDEVUMU ATMAKSĀT NOTEIKTAJĀ LAIKĀ?

Aizņemoties internetā kredītņēmējam ir pieejama vēl kāda būtiska priekšrocība – iespēja atlikt kredīta atmaksas termiņu. Tā ir iespēja ērti atlikt atmaksas termiņu uz laiku līdz 30 dienām un dažos gadījumos pat vēl ilgāk, piem., 45 dienām! Piem., ViaSMS ļauj atlikt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Atlikt aizdevuma atmaksu var ar speciālu kalkulatoru – nepieciešams tikai uzlikt kredīta summas ciparu un kalkulatorā varēs redzēt cik liela ir komisijas maksa par aizdevuma atmaksas pagarināšanu uz 7,14 vai 30 dienām.