ĀTRAIS NAUDAS AIZDEVUMS – PIEROTS RISIJUMS ĀRRTAS GAJUMOS.

naudas aizdevums pie  vivus.lvIkviens no mums var nonākt situācijā, kad naudas līdzekļu nepietiek neparedzētiem izdevumiem un tos nepieciešams saņemt pēc iespējas ātrāk. Labākais risinājums šādās situācijās ir ātrie kredīti. Vivus.lv piedāvā iespēju saņemt gan kredītu, ko atmaksāt vari dažu mēnešu laikā, gan naudas aizdevumu līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem. Neatkarīgi no summas, kādu aizņemsies, atmaksas termiņu varēsi piemērot tieši savām atmakasas iespējām.

 Lai pieteiktos naudas aizdevumam, Tev nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus. Jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāizvēlas summu un atmaksas termiņu. Jāapstiprina savs profils, veicot viena centa pārskaitījumu uz Vivus.lv kontu. Ja īsziņā vai paziņojumā saņemsi „Aizdevums ir piešķirts!”, nekavējoties uz tavu norādīto kontu Vivus.lv veiks aizdevuma pārskaitījumu, un tad, atliek vien saņemt naudu savā bankas kontā Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā.

Rūpējoties par klientiem Vivus.lv Tev piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas centru katru dienu, no 7:00 līdz 24:00. Zvani 67439777 vai raksti info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju sazināties ar Vivus.lv apkalpošanas centru, izmantojot iespēju – čatu, lai on-line sistēmā, lai sazinātos un rastu atbildes uz Tevi interesējošiem jautājumiem. Gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ nevari atmaksāt naudas aizdevumu noteiktajā termiņā, Tev nav jāuztraucas, jo jebkurā brīdī Tu varēsi pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu.

Lasi vairāk par naudas aizdevumiem- http://kuldiga.pilseta24.lv/zinas/100/336195