AUTONOMĀS ŪDENS APGĀDES SISTĒMAS UN SILTUMSŪKŅU IERĪKOŠANA – IZVĒLIES ĒRTĀKO VARIANTU AR UDENSJUMS.LV

aku urbumiŪdens piegādes tīkla ierīkošana diezgan komplicēts pasākums. Tāpēc ir jāizvēlas profesionāļi, kuri ir pieredzējuši šajā sfērā. Uzņēmuma SIA “Ground Water” (Udensjums.lv) darbinieki ir praktizējušies precīzi ūdens apgādes struktūras izveidošanā, piedāvātais serviss un saņemtais gala rezultāts ir kvalitatīvs un ar ļoti ilgu kalpošanas laikaposmu. Tieši tāpēc, ja plāno ierīkot ūdens apgādes sistēmu, jautā pēc padoma Udensjums.lv ekspertiem. Udensjums.lv kompetences pārziņā ir arī siltumsūkņu ierīkošana un mini ekskavatora serviss.

Speciālisti SIA “Ground Water” īsteno arī siltumsūkņu ierīkošanu, ko ļoti bieži izvēlas saimnieki, veicot ģeotermiskās apkures uzstādīšanu. No sākuma nepieciešama ģeotermālās zondes vertikālās montēšanas darbi. Caur to siltums no apakšzemes enerģijas avota ritēs uz siltumsūkni, kas tālākajā procesā garantē apsildes sistēmas norisi. ja vajadzīgi teritorijas labiekārtošanas vai augsnes rakšanas darbi, noformē mini ekskavatora pakalpojumu Udensjums.lv. To izmantošanas ieguvums ir izdevība darboties arī mazās teritorijās, kur lielā rakšanas tehnika nevar brīvi piekļūt.

SIA “Ground Water” nodarbojas arī ar dziļurbumu ierīkošanu un ūdens apgādes sistēmas ierīkošanu. Atkarībā no no zemes slāņa, grunts sastāva un dziļurbuma dziļuma, eksperti trīs līdz 10 dienu laikā ierīkos paredzēto dziļurbumu. Nereti ir nepieciešami ūdens mīkstināšanas un atdzelžošanas filtri, jo grunts sastāvā atkarībā no dziļurbuma uzstādīšanas vietas mēdz būt paaugstināts dzelzs un kaļķa daudzums. Dziļurbuma uzstādīšana ir būtiska ikvienam, kam mājoklim nav pilsētas ūdensvada pievada sistēmas komplekss. Tā kā artēzisko aku urbšana ir pamatiežos, līdz ar to ūdens ir brīvs no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, gan ir arī labākas kvalitātes un arī tīrāks. Ūdens, kas iegūts no dziļurbuma, ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem.

Atkarībā no tavām finansiālajām iespējām un dziļurbuma ierīkošanas opcijām, speciālisti no Udensjums.lv tev rekomendēs atbilstošāko variantu. Apskati ūdens pastāvīgās apgādes sistēmas izveidošanas, artēzsiko aku urbšanas un citus pakalpojumus. Udensjums.lv!