Banketu galdu noma, piegāde un montāža pie Akurāts

krēslu nomaJa rīkojat viesības vai banketu unvajag galdus, kur nosēdināt tā viesus, banketu galdu noma patiešām būs piemērotākais risinājums. Lietojot šo, kā arī pārējos kompānijas Akurāts pakalpojumus, jums vienkārši ir pieejams it viss nepieciešamais banketu un citu pasākumu aprīkojuma komplekts, līdz ar to banketa vai svinību organizēšana būs vienkāršāka.

Kompānijas Akurāts piedāvātā banketu galdu noma ir iespēja, kas tiešām vienkāršo notikuma organizatoru darbu. Neatkarīgi no tā, kādas ir pasākumu rīkotāju iespējas, šis pakalpojums būs jums lieliski atbilstošs, jo:

•   Tas ir piemērots gan saviesīgiem, gan oficiāliem gadījumiem;

•   Ļauj taupīt līdzekļus;

•   Banketa vai svinību organizēšana būs vienkāršāka.

 Akurāts piedāvātie apaļie galdiņi tiešām labi derēs gan viesībām, gan grezniem mielastiem, gan citiem pasākumiem. Galdiem ir vienkāršs, kā arī patīkams dizains – virspuse ir apļa formas, gaišā koka krāsā un galdu karkass ir tumšā metāla krāsā. Ir pieejami vairāku lielumu galdi – mazākajiem platums ir 153 centimetrus garš, bet lielākie galdi ir ar 183 centimetrus lielu diametru.

Jāteic, ka Akurāts piedāvā arī krēslu nomu. Tas ir pakalpojums, bez kura galdiņu nomai īsti nav jēgas, ja vien neplānojat, ka viesi pie galdiem stāv kājās. Akurāts pieejamie sēdekļi ir melnā krāsā, tie ir izgatavoti no ērta auduma un tāpēc tiešām labi iederēsies viesībās un banketos, kuros daudz jāatrodas sēdus. Tāpat, svinīgas atmosfēras radīšanai, uzņēmums Akurāts nodrošina arī rotājumu, galdautu krēslu apvalku īri.

Ja organizējot pasākumu, aprīkojumu būtu nepieciešams pirkt, jums būtu jārēķinās ar ļoti lielām izmaksām. Jūs varēsiet labi ietaupīt, ja atcerēsieties – SIA “Akurāts” allaž iespējama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre, ir iznomājami arī banketu un bāra krēsli.