Banketu krēslu īre pie Akurāts

krēslu nomaJa rīkojat banketu vai svinības un jums vajag krēslus, uz kā apsēdināt tā apmeklētājus, atbilstošākais variants būs. Izmantojot šo krēslu īri, jūs būsiet drošs, ka vajadzīgais sēdekļu skaits būs pieejams īstajā vietā un laikā. Jums būs mazāk raižu, tāpat arī pasākuma organizēšanas izdevumi būs mazāki. Pie uzņēmuma Akurāts iznomājami ne vien sēdekļi, bet arī pārējais pasākumu aprīkojums un tā piegāde un montāža.

Uzņēmums Akurāts iznomātie krēsli iederēsies jebkurā telpu iekārtojumā, jo krēsliem ir neuzkrītošs, bet gaumīgs izskats. sēdekļu rāmis ir gatavots no gaiša metāla, un krēsli ir melnā krāsā. Ņemot vērā, ka sēdekļi ir patīkami un ērti, krēsli būs piemēroti arī pasākumiem, kuros nepieciešams tiešām ilgi necelties kājās. Pie SIA Akurāts ir pieejami arī krēslu pārklāji īpašas noskaņas radīšanai un cits vajadzīgais aprīkojums.

Banketu krēslu noma:

•Piemērota dažādiem banketiem un svinībām;

•Samazina banketa vai svinību rīkošanas izmaksas;

•Vienkāršāk noorganizēt viesības vai banketu.

Pateicoties SIA Akurāts iznomāto sēdekļu vienkāršajam izskatam, sēdekļi būs viegli pieskaņojami jebkuram pasākumam. Sēdekļi ies klāt praktiski visam, turklāt jums ir iespēja iznomāt speciālus apvalkus svinīgas noskaņas izveidošanai,tas nozīmē, ka krēslu un telpu iekārtojuma salāgošana būs tiešām viegla.

Banketu krēslu noma pie kompānijas Akurāts ir arī ļoti labs veids, ko izmantojot samazināt banketa vai svinību izmaksas. Organizējot pasākumu, visvairāk uztraukumu un izdevumu rada nepieciešamā pasākuma aprīkojuma un mēbeļu noorganizēšana. Izmantojot šo pakalpojumu, jums nav vajadzīgs krēslus pirkt. Mēbeļu un aprīkojuma noma palīdz arī atbrīvoties no izdevumiem par tā uzglabāšanu. Jums būs jāmaksā vienīgi par laiku, kad jums krēsli vajadzīgi.

Ar kompānijas Akurāts, jūs lieki netērēsiet ne vien līdzekļus, bet arī laiku un enerģiju. Pasākuma organizētājiem nevajadzēs doties no viena uzņēmuma pie cita, lai sameklētu visu nepieciešamo – Akurats.lv varat iznomat  vajadzīgo izmēru teltis un nojumes, speciālās grīdas, stāvgaldus un parastos galdus, sildlampas un saliekamās skatuves, kā arī banketa un bāra krēslus, pasūti šeit- http://akuratspasakums.lv/kreslu-noma