BĀRA KRĒSLI, BĀRA LETE UN CITI STILĪGI RISINĀJUMI TAVAI BALLĪTEI  

krēsli galdi pasākumiem akurats.lvGada siltā sezona ir laiks, kad daudzi izvēlas rīkot dažādus pasākumus.

Neatkarīgi no tā, vai pasākums plānots telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ var apsvērt iespēju vērsties pie Akurats.lv komandas.

Piemēram, ja nepieciešama telts vai nojume, Akurats.lv būs piemērotākā izvēle – piedāvājumā daudzveidīgas teltis, tādā veidā katrs varēs atrast vislabāko variantu. Telts noma būs labākais risinājums, ja telts nepieciešama tikai uz noteiktu laika posmu. Akurats.lv nodrošinātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru atzinīgi novērtē daudzi pasākumu organizatori un dalībnieki.

Savukārt, ja vajadzīgi krēsli, Akurats.lv piedāvā arī tos. Krēslu noma nodrošina gan krēslus banketam, gan bāra krēslus , kā arī  parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Būtiski atzīmēt, ka sortimentā arī galdi! Tiek piedāvāti gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti sasēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi tiek piedāvāti divos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies jebkurā interjerā.

Krēslu un galdu noma – iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko inventāru, tādā skaitā, cik tas vajadzīgs. Krēslu un galdu īre ir arī lielisks variants, kā ietaupīt, jo nav jāsatraucas, kur uzglabāt mēbeles pēc pasākuma beigām.

Gada siltais laiks ir labākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo inventāru, vari būt drošs, ka ballītes apmeklētāji šo pasākumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš noritēs arī vakarā vai naktī, būtiski parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti izvietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji vajadzīgi konkrētajam pasākumam, jāatceras, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Akurats.lv darbinieki nepieciešamības gadījumā konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotāko inventāru pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai svētki izdodas!

 Uzzini vairāk- http://akurats.lv/aprikojums/bara-kresli/