BĀRA KRĒSLU NOMA UN CITS  APRĪKOJUMS TAVAM PASĀKUMAM

Aktuāls pasākumu aprīkojums? Izvēlies kādu no nomas pakalpojumiem. Tā ir iespēja saņemt nojumi, galdus, bāra krēslus un visu citu nepieciešamajā daudzumā.

Piemēram, brīvdabas pasākumos iederēsies nojumes noma, tas ir efektīvs risinājums visādos gadījumos.

Noma ļauj izvēlēties kādu no vairākiem risinājumiem un ērti to pielāgot savām vajadzībām – piemēram, izvēloties papildus aprīkojumu.

 

GALDU UN BĀRA KRĒSLU NOMA

Pieejama ari daudzveidīga galdu un bāra krēslu noma. Ir padomāts par dažādu pasākumu specifiku. Katrs spēs piemeklēt savam pasākumam ērtāko un atbilstošāko inventāru.  Pieejami apaļie banketu galdi, stāvgaldi, gaismas un LED galdi. Klientu ērtībām pieejama ir ne ne vien galdu noma, bet arī to operatīva piegāde un uzstādīšana.

Kad vieta sagatavota, galdi uzklāti, atliek tikai gādāt par ērtu sēdēšanu visa pasākuma laikā. Par neatņemamu sastāvdaļu gan kāzās, gan dzimšanas dienas ballītēs ir kļuvuši bāra krēsli. Bāra krēslu  noma dod iespēju ietaupīt vietu, ir ērti pārvietojami un stabili sēdēšanai.

 

Lai pasākums izdotos unikāls, tā organizēšanā vērts piesaistīt profesionāļus ar lielu pieredzi.

Tie ne tikai konsultēs par labākajiem risinājumiem, bet arī piedāvās labākos pakalpojumus – tādus kā bāra krēslu noma, teltis un citi.