BEZPROCENTU KREDĪTS – IZDEVĪGS RISINĀJUMS

ondo.lv aizdevumsĀtrie kredīti internetā – novērtēts finansu risinājums.

Aizņemties pie Ondo.lv ir izdevīgi vairāku iemeslu dēļ:
– Pirmais kredīts bez maksas ;
– Vienkārša aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana ;
– Ātra kredīta izmaksa ;
– Iespēja visu kontroļēt – lietotāja profilā apskatāma visa svarīgā informācija par aktuālajiem aizdevumiem un izdevīgiem piedāvājumiem.
Ondo.lv naudas aizdevums – iespēja saņemt naudu tieši tad, kad tā visvairāk vajadzīga.
Ondo.lv bezprocentu kredīts būs lielisks variants, ja naudas summa vajadzīga steidzami. Reģistrēšanās aizdevumam ir vienkārša un norit vienkārši un ātri – viss, kas jādara – veikt reģistrāciju www.ondo.lv, apstiprināt profilu un jau drīz gaidīt naudu savā bankas kontā.
Svarīgi, ka bezmaksas aizdevums tiek izsniegts tikai pirmajā aizņemšanās reizē. Tomēr izdevīgi piedāvājumi gaida arī pārējos klientus – piemēram, SMS kredīts.
SMS kredīts tiek nodrošināts tiem Ondo.lv klientiem, kuriem jau ir lietotāja profils Ondo.lv mājas lapā. Sms kredīts paver iespēju saņemt aizdevumu piemēram, iepērkoties vai ceļojuma laikā. Vienkārši nosūti vienu pieprasījuma īsziņu uz numuru 157 un jau pēc īsa laika tiec pie sev vajadzīgās naudas summas !

AIZDEVUMS TAVIEM IKDIENAS TĒRIŅIEM -ONDO.LV

Ikvienam var rasties situācija, kad radušies neplānoti izdevumi. Šādās reizēs labi var noderēt kredīts internetā – tas ir ne tikai izdevīgs, bet arī vienkārši un ātri noformējams. Ņemot vērā, ka pieejamās kredīta summas ir salīdzinoši nelielas, arī aizdevuma atmaksas termiņš nebūs garš. Tomēr – nepieciešamības gadījumā aizdevuma termiņu var pagarināt.
Termiņa pagarināšanu nepieciešamības gadījumā piedāvā arī Ondo.lv. Maksimālais termiņš, uz kuru tiek izsniegts aizdevums, ir trīsdesmit dienas. Tomēr, ja jūti, ka nepieciešama termiņa pagarināšana, vari to darīt tik reižu, cik nepieciešams. Jāatzīmē, ka tas ir maksas pakalpojums.
Ondo.lv ātrais kredīts pieejams Latvijas valsts iedzīvotājiem no 20 gadu vecuma. Maksimālā aizdevuma summa pirmajā reizē ir EUR 300. Aizņemoties atkārtoti, aizdevums iespējams līdz EUR 425.
Ātrie kredīti – ērti noformējams un saņemams risinājums. Tas pieejams ar interneta palīdzību jebkurā sev ērtā laikā , turklāt – bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas – piemēram, nav vajadzīgs galvojums un ķīla. Arī Ondo.lv piedāvājumā ir kredīts bez ķīlas, kas aizņemšanos padara vēl vienkāršāku . Izmanto iespēju – aizņemies sev vajadzīgo naudas summu ērti un izdevīgi pie Ondo.lv