Biroja ērtībai preces no 1a.lv

1a.lv projektoriLielā un mazā sadzīves tehnika

Personīgā Personīgās mājas ērtībām nepieciešama ikdienas gaitām būtiskā sadzīves tehnika. Online veikals spēj nodrošināt opciju kārtīgi izzināt vajadzīgo sadzīves tehniku ērti un pārredzami.

  • virtuves mazās iekārtas – virtuves kombaini, dažādu ražotāju blenderi un mikseri, sulu spiedes u.tml.;
  • ledusskapji, elektriskās un gāzes plītis, tvaika nosūcēji, veļasmašīnas;
  • un iebūvējamā virtuves tehnika: dažādas plīts virsmas, ledusskapji, trauku mašīnas u.c. tehnika virtuves un vannasistabas ērtībām.

Biroja tehnika lielā piedāvājumā: kancelejas preces, projektori, printeri utt.

Nodrošini kvalitatīvu biroja darbību ar piemērota printera izvēli, projektoriem, arī dažāda veida kancelejas precēm ofisam.

  • printeri – lāzerprinteri, tintes, daudzfunkciju printeri u.c.;
  • elektroniskas iekārtas biroja darba ērtībām;
  • un vairākas ikdienā nepieciešamās kancelejas preces. Canon, HP u.c. printeru kārtridži, dažāda tipa CD un DVD matricas u.c. kancelejas preces.

VEIKSMĪGI ELEKTRONISKO IEKĀRTU PIRKUMI INTERNETĀ

Telefoni saziņai, darbam un izklaidei

Iegādājoties mobilo telefonu, vērs uzmanību ne tikai vizuālajam izskatam, bet arī specifiskiem parametriem. Būtiskākie parametri, pēc kā izvēlēties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes ietilpība, kodolprocesoru skaits, fotokamera un savienojamība. Popularitāti ir ieguvuši viedtālruņi – tiem ekrāns reaģē uz pieskārieniem. Interneta veikals nodrošina iespēju nopirkt tādu zīmolu kā Nokia, Apple u.c. zīmolu viedtālruņus.

Interneta veikals ir lieliska platforma, kurā var salīdzināt izvēlēto preci pēc to parametriem un darbības iespējām.

Datoru komponentes

Ja esi datortehnikas meklējumos, aplūko plašo preču sortimentu interneta veikalā. Savām vajadzībām varēsi atrast svarīgo datortehniku kā mājai, tā darbam.. Veicot pirkumus interneta veikalā, ir ērti sakombinēt nepieciešamo datortehniku vienuviet: datori un to monitori, serveri, E-grāmatu lasītāji u.c. preces.

Televizori no Samsung, LG, Phillips u.c. ražotājiem

Ja vēlies pirkt televizoru, bet ilgtermiņa staigāšana pa tirdzniecības vietu ir laikietilpīga, veic pirkumus interneta veikalā. Tajā varēsi ērti salīdzināt tevis izvēlētās preces un sameklēt vairāk piemērotāko variantu.

Pirms televizora pirkšanas, pievērs vērību tā ekrāna izmēram, kas tiek mērīts pa diagonāli collās. Ne mazāk svarīga ir ekrāna izšķirtspēja, kas modernākajiem televizoriem nodrošina iespēju skatīties HD video. Noskaidro televizora pieslēgumvietas un savienojamību – HDMI, RJ-45, USB u.c. Inovatīvo ražotāju televizoru modeļos ir Smart TV, kas to modificē par multifunkcionālu izklaides centru.

Interneta veikala preču klāstā kā LED, tā arī Plazmas televizori.. Atkarībā no individuālajām vēlmēm un televizora skatīšanās paradumiem, izvēlies piemērotāko pēc to funkcijām, translētā attēla kvalitātes un enerģijas taupīšanu.

PRECES TRENIŅIEM UN SPORTAM

Iepērkoties interneta veikalā, varēsi atrast lielā piedāvājumā sporta preces dzīvesveidam.

  • Dažādi sporta preču aksesuāri kā sporta somas, sportam paredzēti pulksteņi ar hronometru, ķermeņa masas indeksa noteikšanu, kaloriju patēriņa fiksēšana u.c. funkcijām;
  • Trenažieri privātajam treniņu kompleksam no kvalitatīvajiem ražotājiem Christopeit un Kettler. Vingrinājumu soli, skrejceliņi, eliptiskie trenažieri u.c.;
  • Sporta preces aktīvam dzīvesveidam un iecienītākajam sporta veidam. Plašā piedāvājumā vari atrast volejbola, basketbola un futbola bumbas, badmintonam, florbolam u.c. sporta veidu preces.

1a.lv projektori