DAVANUSERVISS.LV DĀVANU KARTES ATPŪTAI VISĀ LATVIJĀ

šokolādes masāžaDāvanuServiss.lv ir pazīstamākais dažādu aktivitāšu dāvanu karšu veikals Latvijā ar zinošu dāvanu ekspertu komandu, kas piemeklēs un palīdzēs katram pircējam atrast oriģinālas dāvanas, kas atstās lieliskus iespaidus un emocijas! DāvanuServiss.lv tika atvērts 2007. gadā kā ActivityGifts filiāle. DāvanuServiss.lv piedāvājumā ir vairāki simti dažādu oriģinālu dāvanu karšu ikvienai dzīves situācijai. Meklē dāvanas dzimšanas dienā, vārda dienas dāvanas, dāvanas vīrietim, romantiskās dāvanas vai ko speciālu – šokolādes masāžas, braucienu ar kvardraciklu vai jahtu – ieskaties!

Brauciens ar jahtu ideālam piedzīvojumam – Ja pārsteiguma saņēmējs pēc dabas ir romantiķis, Tu trāpīsi desmitniekā, dāvanā pasniedzot neaizmirstamu, romantisku un iespaidiem pilnu braucienu ar jahtu “Turaida”. Jahta ir ātra, mūsdienīga un ietilpīga un tās priekšpusē ir plašs klājs, lai braucēji spētu izbaudīt komfortu. Braucēju komfortam jahtas salonā ir neliela virtuve ar izlietni. Brauciens ar jahtu var kļūt par lielisku ballītes naglu. Baudi vasaras atpūtu, nododoties 2 vai 3 stundu braucienam, izvēloties braucienu sev labākajā laikā kā darba dienās, tā brīvdienās.

Dāvanas mīļotajam, draugam, tētim, vīram vai brālim – brīdī, kad nepieciešama dāvana vīrietim, gandrīz katrs zina, cik tas var būt sarežģīti, tādēļ DāvanuServiss.lv ir sarūpējis oriģiālas dāvanas jebkuram vīrietim! Gan aktīviem vīriešiem, kas mīl piedzīvojumus (piedzīvojumu parka “Mežakaķis” apmeklējums, šaušana ar ieročiem šautuvē, veikbords, izbrauciens kartingā u.c.), gan jaunu lietu piekritējiem (kaita stūrēšanas pamati, klubu pokeru spēles apmācība, alpīnisma nodarbības u.c.), gan gardēžiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši YOLO bārā, garšīgas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Katrs vīrietis ir unikāls savās vēlmēs, tādēļ ienāc DāvanuServiss.lv un atrodi piemērotāko dāvanu.

Viena no populārākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, tajā skaitā šokolādes masāža. Šokolādes masāža ir labs veids, kā palutināt ādu, to barojot, mīkstinot un tonizējot. Kakao stimulē laimes vielas endorfīna rašanos smadzenēs, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu un visbeidzot vērš laimīgāku. Tev ir iespēja izvēlēties dažādu veidu dāvanu kartes atšķirīgās cenu kategorijās, atkarībā no izvēlētās šokolādes masāžas. Izbaudi šokolādes priekus katrā laikā, izvēloties dāvanu karti sev vai dāmai, kam patīk sevi palutināt.

Visu DāvanuServiss.lv dāvanu karšu derīguma termiņš ir 12 mēneši. Dāvanu kartes iespējams saņemt vienas minūtes laikā savā e-pastā, izņemt karti Riga Plaza un DāvanuServiss.lv birojā, kā arī ar kurjera vai pasta starpniecību pa visu Latviju. Ielūkojies www.davanuserviss.lv un atrodi citas oriģinālas dāvanas ātri un ērti!