DAŽĀDU VEIDU VĀRTI UN TO SISTĒMAS, DĀRZA, MMOBILIE, PANEĻU ŽOGI UN TO RISINĀJUMI

tvora.lv paneļu žogi, sētas 3d 4SIA “Tvora” nodrošina klientiem iespēju iegādāties augstvērtīgus žogus un to variantus, ko pielāgo ikvienas privātteritorijas vai pagalma un pasūtītāja īpašuma prasībām. Daudzveidīgajā sortimentā atradīsiet klasiskus un mūsdienīgus žogu risinājumus, kas Jūsu privātīpašumu pasargās no svešiem skatiem un sniegs drošību!

Tiem, kam ir lieli privātie dārzi vai lauksaimniecības teritorijas un ir vēlēšanās tos aizsargāt no apkārtējiem vai vienkārši gribas ierīkot žogu kā dekoratīvu elementu, ļoti labi derēs dārza šogi no SIA “Tvora”. Tā kā ikviena pasūtītāja vēlmes ir atšķirīgas, iespējams izvēlēties žogus no dažādiem materiāliem, visdažādākajos izmēros. Atrodiet to, kas atbilst tieši Jūsu īpašajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, paneļu, plastmasas un citu materiālu dārza žogi. Visiem variantiem ir vairākas priekšrocības, bet lielākā no tām ir cena. Tāpat, visi dārza žogi nopērkami par saprātīgām un pircējiem draudzīgām cenām, – tas ir vēl viens no iemesliem, kāpēc uzticēties SIA “Tvora”.

Jāatceras, ka par ļoti svarīgu elementu žogu konstrukcijā kalpo žogu stabi. Bez uzticamiem žogu stabiem arī pats žogs zaudē savu jēgu, jo tas kļūst nestabils un var pat sagāzties pie izteiktākas vēja plūsmas. SIA “Tvora” piedāvā četrkantainīgus, apaļas formas, kā arī ovālus žogu stabus visdažādākajos izmēros. Žogu stabi var būt gan ar cinkotu pārklājumu, gan arī īpašu GALFAN, kura sastāvā ir 95% cinks un 5% alumīnijs. GALFAN – tas ir pārklājums pret koroziju, kas kalpo 3 reizes ilgāk nekā vienkārš cinkojums.

Ērtai un praktiskai piebraukšanai vai ēkas ieejai visvairāk iederēsies SIA “Tvora” ražotie teritoriju vārti – automātiskie, bīdāmie, divviru. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnīgi nokomplektēti ar tiem vajadzīgajiem stabiem un montāžas detaļām, tomēr tie nav vienīgie pieejamie risinājumi. Firma sniedz kvalitatīvus un saskaņotus vārtu risinājumus ikviena klienta vēlmēm. Īpaši svarīgi izvēlēties automātiku, ja ir pasūtīti automātiskie vārti. Automātisko vārtu veids nepieciešams tad, kad vārtus nav domāts manuāli atvērt no ārpuses. Tādējādi nevajadzēs iet pa ieejas vārtiņiem un no pagalma puses taisīt vaļā vārtus. To, kā veras vārti, var ērti piemērot atkarībā no klienta vajadzībām un lietošanas paradumiem.

Vairāk ar SIA “Tvora” sniegtajiem pakalpojumiem varat iepazīties firmas mājas lapā www.tvora.lv. Lai arī uzņēmums ir bāzēts Lietuvā, sūtījumu piegāde tiek veikta visā Latvijā.