Focus.lv – Euro ieviešana!

euro ieviesana focus.lvNozīmīgākos notikumus par Latvijā un ārzemēs notiekušo visvienkāršāk iepazīt, lasot ziņas tiešsaistē. Latvijas lasītājiem ir jauna iespēja uzzināt visas aktualitātes pilnīgi nesen darbu sākušajā ziņu portālā Focus.lv.

Focus.lv ir pilnīgi jauns ziņu portāls, kur iespējams izlasīt par jaunāko Latvijā un ārzemēs no pilnīgi neatkarīga skatu punkta. Jaunāko Informāciju var lasīt abās valodās: latviešu un krievu.  Jaunumu portālā Focus.lv galvenais uzdevums ir koncentrēt uzmanību uz lasītājiem nozīmīgāko notikumu paušanu, tādā veidā pasniedzot publikai tikai svarīgāko un svaigāko jaunumu apskatus.  Šī iemesla dēļ portāla nosaukums ir radies no vārda “fokuss”, – kā lēca, kas koncentrē īpašu vērību tikai uz svarīgāko.  Ja ikdienā mēdzat lasīt ikdienas ziņas online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz aktuālu ziņu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz tam , kad beidzot arī Latvijā notiks eiro ieviešana ir atlicis vien neilgs laiks. Iedzīvotājiem tiek lūgts, lai viņi jau tagad parūpējas par skaidras naudas apmaiņu, jo tas varētu aiztaupīt laiku atrodoties rindās un nomainot naudu komercbankās. No 2014.gada, janvārī vēl pastāvēs iespēja norēķināties latos, tomēr labāk skaidro valūtu latos vislabāk nomainīt jau tagad vai ieskaitīt to bankas kontā, kurā nauda tiks konvertēta eiro valūtā automātiski.  Daudz noderīgas informācijas saistībā ar to kā norisinās eiro ieviešana var lasīt portālā Focus.lv tieši šai informācijai paredzētā ziņu sadaļā ” EURO ieviešana”

Laiks, kad iebruka Maxima jumts un gāja bojā 54 cilvēki ir ne vien lielākā traģēdija, ko pieredzējusi Zolitūde, bet gan visa Latvija kopš tās neatkarības atgūšanas.  Lai šajā negadījumā tiktu tiesātas un sauktas pie atbildības visas iesaistītās personas, 21.novembra traģēdija netiek apklususi, ko apliecina ne tikai atbildīgo valsts iestāžu darbība, bet arī sabiedrības attieksmes mainīšana pret Maxima lielveikalu ķēdi.