Gatavojoties svinībām, meklē dāvanu idejas?  

brauciens ar kvadracikluLai pārsteigtu ar negaidītu dāvanu, vajadzīga izdoma un saistošs dāvanas pasniegšanas forma. Maziem un lieliem, vīriem un sievām, mammām, tētiem, kolēģiem un draugiem interesantas dāvanas jebkurām interesēm:

Interesanta nedēļas nogales dāvana

Tas, kas vienmēr paliek atmiņā, ir izdevušies ceļojumi un cilvēki, ar kuriem pavadīts laiks. Dāvana izbrauciens uz kaimiņvalstīm vai tepat pa Latviju apvienos un dvēseliski spēcinās gan ģimeni, gan draugu pulku. Interesanta dāvana adrenalīnu alkstošiem cilvēkiem būs brauciens ar kvadraciklu vai lidošana ar paraplānu.

Interesanta dāvana jubilejā

Lieliska relaksācija divatā nedēļas nogalē ļaus aizmirst ikdienas bažas un kopā mīļi pavadīt atpūtu. Interesanta dāvana svinībās ir rokdarbu, deju nodarbību abonements vai maltīte vienā no pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem. Gan 14. februāra svinībās, gada ģimeniskākajos svētkos – Ziemassvētkos, jubilejā vai vienkārši tāpat, izrādot pieķeršanos un cieņu.

Svētki nāk ar dāvanām!

Šobrīd interesantu dāvanu sameklēt ir raiti. Karikatūras, fotosesija dabā vai fotosalonā, aizraujošas piedzīvojumu trases un brīvdienu atpūta. Šie ir tikai daži no tradicionālo dāvanu aizstājējiem. Necerēta dāvana svētkos izraisīs plašu izjūtu gammu un radīs patīkamu svinību garu.

PRAKTISKAS DĀVANU KARTES

Dāvanu kartes ir piemērots variants tiem, kas nevar izlemt par dāvanas pirkšanu. Lai arī šķiet, ka tā ir banāla un bezpersoniska , tā sniedz iespēju pašam nopirkt sev ilgi gribēto. Dāvanā dāvanu karte ir vienreizējs veids kā negaidīti pārsteigt absolventu, bērnus, kā arī radiniekus. Lai dāvanu kartes sagādātu pārsteigumu, pirms tam to akurāti iesaiņo.

Dāvanu karte ir ātrs risinājums jautājumā, ko uzdāvināt tērim un mammai, vīram, kaimiņam, draudzenei, Sieviešu dienā u.c. zīmīgās dzīves jubilejās.