Higiēnas produkti jebkura uzņēmuma vajadzībām- Berendsen.lv

Tad, ja rūpējaties par publisku vietu kā restorānu vai veikalu, tādā gadījumā Jums vizdrīzāk būs vajadzīgi tādi higēnas produkti kā putu ziepju dozators vai gaisa atsvaidzinātāji telpām. Taču, ja Jūsu apsaimniekotajās telpās bieži ir ievērojama cilvēku plūsma, tad Jums ir nepieciešami gumijas paklāji un tāds pakalpojums kā maināmo paklāju noma.  

NODERĪGI BŪS AUTOMĀTISKIE GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI TELPĀM

Gan labierīcībām, gan pārējām telpām būs noderīgi gaisa atsvaidzinātāji telpām, kuras nav parocīgi vēdināmas un mēdz sasmakt. Jūs varat mēģināt par atsvaidzinātājiem rūpēties pats, taču Jums ir iespēja arī noslēgt līgumu ar ekspertiem, kuri rūpēsies par to, lai gaisa atsvaidzinātāji telpām vienmēr būtu uzpildīti. Gaisa atsvaidzinātāji telpām ir ne tikai mehāniski izpūšami, bet arī tādi, kuri paši regulāri atsvaidzina telpas.

Vairāk uzzini- http://www.berendsen.lv/gaisa-atsvaidzinatajs!

LAI HIGĒNAS PRODUKTI NEKAD NETRŪKTU

 Higiēnas produkti šobrīd pieejami īpaši lielā klāstā – gan dabiski, gan ar spēcīgām ķīmiskām vielām. Bet ne ne visiem, kas uzkopj telpas, būs skaidrs, kādi higiēnas produkti ir vispiemērotākie – šādos brīžos jāmeklē ekspertu padomi. Kā reiz uzņēmumu, kas ir ar lielu pieredzi higiēnas nodrošināšanas nozarē, klāstā pārsvarā būs ne tikai konkrēti higiēnas produkti, bet arī to pēcpārdošanas apkope. Un tas ļauj būt drošiem, ka šis uzņēmums rūpēsies, lai higiēnas produkti viemēr ir darba kārtībā.

HIGIĒNA ĻOTI SVARĪGA TUALETĒS

Īpaši nozīmīgi vienmēr ir tas, lai higiēnas produkti nepārtraukti ir atrodami labierīcībās. Pieredzējusi firma varēs parūpēties par to, lai tāda lieta kā putu ziepju dozators vienmēr būtu pilns, un arī rokas dvieļi vienmēr ir turētējos. Jums iespējams patiks arī tas, ka putu ziepju dozators spēj būt ne vien higēnu nodrošinošs, bet papildus arī glīts – profesināli uzņēmumi varēs piedāvāt konkrēti Jūsu vajadzībām atbilstošu turētāja dizainu un krāsu.

PIE VISĀM DURVĪM BŪS NODERĪGI GUMIJAS PAKLĀJI

Maināmo paklāju noma ir parocīgs pakalpojums tādām telpām, kur ir pielietoti ekeftīvie gumijas paklāji. Ļoti dubļainā laikā gumijas paklāji diez gan ātri mēdz palikt netīri un būs nepieciešama to regulāra maiņa. Uzņēmumi, kā piedāvājuma klāstā ir maināmo paklāju noma, to regulāri izdarīs, tādēļ Jums pašam nevajadzēs uztraukties par telpu piestaigāšanu ar dubļiem.

 Lai arī kādi higiēnas produkti Jums būs vajadzīgi – atrodiet tos pie profesionāliem ekspertiem!