Iecienītākās apdrošināšanas polises – parūpējies par savu un ģimenes drošību!

Dzīve ir pārsteigumu pilna – daži no tiem ir pozitīvi, citi – nozīmē pārbaudījumus. No tā nevar izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā to izdarīt – izvēlēties atbilstošu apdrošināšanu.


Ielūkojoties apdrošināšanas kompāniju sortimentā, jāsecina, ka izvēle ir diezgan ievērojama – bagātīgs ir arī to sniegtais apdrošināšanas polišu piedāvājums. Šoreiz apskatīsim 2 variantus , kas ļaus uzzināt, ko ietver dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana, un kādās situācijās tās var noderēt.

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kādēļ to izvēlēties?

Ja esi tas, kurš gādā par savu ģimeni, tad ir svarīgi ne tikai apgādāt to šobrīd, bet gādāt arī par to, kas notiks, ja Tu par saviem tuvajiem turpmāk parūpēties nebūs iespējams – te piemērots variants var būt dzīvības apdrošināšana.
Dzīvības apdrošināšana dod iespēju saglabāt un aizsargāt savus finanšu līdzekļus neparedzētās situācijās.
Atsevišķos gadījumos tiek piedāvāta arī uzkrājošā dzīvības apdrošināšana – ar šo apdrošināšanu klients dažu gadu laikā var izveidot ievērojamu uzkrājumu, kas var būt labs atbalsts nākotnē. Šis ir viens no vairāk izmantotiem dzīvības apdrošināšanas veidiem ne vien Latvijā, bet arī citur Eiropā.
Jāatzīmē, ka apdrošināšanas polišu sortiments šobrīd ir diezgan daudzveidīgs – katram no tiem ir savi nosacījumi un risku segums. Izvēlies sev atbilstošāko risinājumu un jūties pārliecināts par savu un savu tuvinieku nākotni!

Kādas iespējas sniedz ceļojumu apdrošināšana?

Lai cik labi plānots būtu ceļojums, tajā var atgadīties daudz kas neplānots – aizkavējies lidmašīnas reiss, nozaudēta bagāža, pēkšņas veselības problēmas ir tikai daži no iespējamiem riskiem. Lai nezaudētu prieku par ceļojumu, noderīga var būt ceļojumu apdrošināšana.
Ja aktuāla ceļojumu apdrošināšana, daudz informācijas sameklēsi tiešsaistē – pieejami gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi padomi, kas noteikti palīdzēs pieņemt izdevīgāko lēmumu. Ikviena apdrošināšanas polise ietver dažādus riska segumus, tādēļ to viegli pielāgot tieši konkrētajai ceļošanas reizei. Piemēram, ja ceļojumā grasies doties ar lidmašīnu, vērts polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Sevišķi aktuāli tas var būt, ja ceļojuma galamērķis ir ārpus Eiropas Savienības.

Vairāk uzzini- https://www.iizi.lv/celojumu-apdrosinasana

Pirms noformē apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami liels risku segums. Tik pat svarīgs ir arī citu klientu viedoklis – pārliecinies, ka tas ir labs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai cita polise nepieciešamības gadījumā attaisnos uz to liktās cerības.