INTERNETA VEIKALĀ SAMEKLĒ NEPIECIEŠAMO APRĪKOJUMU TŪRISMAM – TELTIS, GUĻAMMAISI -KĀ ARĪ SPORTISKAM DZĪVESVEIDAM – SKRITUĻSLIDAS UN VELOSIPĒDI.

lēti velosipēdi 1a.lvInterneta veikalā 1a.lv būs iespējams nopirkt dažādas preces mājoklim, atpūtai pie dabas un arī makšķerēšanas hobijam. Tieši tālab ir vērts izlemt veikt pirkumus internetā . Kā viena no ļoti lielā preču piedāvājuma precēm ir velosipēdi – 1a.lv dod iespēju nopirkt velosipēdus maziem bērniem, skolēniem un pieaugušajiem.

Ja ģimenē vai rados ir bērns vecumā līdz trīs gadiem, ir pēdējais laiks pirkt pirmo velosipēdu – trīsriteni! Te tu varēsi pasūtīt dažādus bērnu velosipēdu modeļus, kam var noregulēt stūri un sēdekli atbilstoši bērna augumam. Bergamont, GMT Xtreme u.c. preču zīmes. Sortimentā arī velosipēdi jauniešiem, pieaugušajiem, kā arī hibrīda tipa velosipēdi.

Ja nekas no jau iepriekš minētajām precēm nav aktuāls brīvā laika pavadīšanas veids, iespējams meklē skrituļslidas? Savukārt jautrībai mājās varēsi nopirkt batutu. Dažāda izmēra batuti bērniem un pieaugušajiem nodrošinās ne vien jautrus brīžus, bet arī uzlabos fizisko formu.

Kā viena no tūrisma perioda vairāk pirktākajām precēm ir guļammaisi un teltis. Kā piemēram, ja paliec nakšņot pie ūdeņiem draugu kompānijā, automašīnā vai turpat uz zemes nebūs diez ko komfortabli, tieši tādēļ iegādājies kādu no 1a.lv sortimentā esošajām teltīm un guļammaisiem gulēšanas komfortam! Turpat atrodami arī matrači un somas, kas ir neizsīkstoša nakts pārgājienu sastāvdaļa. Pozitīvi, ka piemērotākās preces atrašanu spēj nodrošināt ērtā preču filtrēšanas sistēma.

Ja nolēmis doties pārgājienā pie ezera un esi ieplānojis arī izmēģināt veiksmi makšķerēšanā, vērts ieskatīties preču piedāvājumā – zivju meklētāji, gāzes degļi un plītiņas – tieši kempingam, atpūtai un tūrismam. Tāpat neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – interneta veikalā 1a.lv var iegādāties termosus, katliņus, karotes, termokrūzes u.c. piederumus. Lai tavs pārgājiens ir ar augstu komfortu!

Dodoties pie dabas vai pat braucot ekskursijā uz mazāk zināmām vietām, tūrisma pulksteņi un tūrisma GPS ir modernas ierīces, ko atradīsi teju ikviena piedzīvojumu cienītāja līdzi paņemtā inventāra sarakstā. Atšķirībā no parastajiem pulksteņiem, tūrisma pulksteņi ir izturīgāki. Tūrisma pulksteņiem ir ūdens izturība līdz pat 200 m dziļumam. Taču jau pieredzējušiem piedzīvojumu entuziastiem noderīgi nopirkt tūrisma GPS ierīci. Jo īpaši tiem, kam Geo-Caching ir kļuvusi par neatņemamu vaļasprieku. Saulesbrilles arīdzan var pasūtīt interneta veikalā – meklē tās pie tūrisma un atpūtas precēm!

 Ne vien tūrisma preces, bet arī datortehnika, foto un video preces, apgaismojuma iekārtas un biroju iekārtas u.c. Pārliecinies pats un ielūkojies klientiem draudzīgajā 1a.lv!