ĪSTERMIŅA ĀTRAIS KREDĪTS NEPLĀNOTIEM FINANŠU TĒRIŅIEM

kredīts internetāKad mazliet trūkst finanses līdz nodomu īstenošanai, viens no variantiem ir ātrais naudas aizdevums. Kredīts internetā 15 minūšu laikā ir īslaicīgs finanšu aizdevums kādā no finanšu institūcijām, kur nepieciešamo naudas summu ikdienas tēriņiem vai ieceru īstenošanai piešķir tikai dažās minūtēs. SMScredit ir viena no ātro īstermiņa naudas aizdevumu kompānijām, kas jaunajiem klientiem pirmajam aizdevumam nenosaka papildus procentus. Tas nosaka – atgriez tādu summu, kādu saņēmi kredītā. 300 Eiro ir naudas summa, ko iespējams saņemt jaunie klienti pie ātrā kredīta noformēšanas. Taču tādā gadījumā, ja tu būsi ievērojis ātrā kredīta atgriešanas ikmēneša grafiku, pie nākamās reizes lielākā iespējamā summa būs jau EUR 425.

Īstermiņa kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājambez pārkāptām parādsaistībām un kas neatrodas parādnieku reģistrā. Vecuma robeža ir no 20 līdz 75 gadiem, kad tiek izskatīta iespēja izsniegt ātro kredītu. Ātro kredītu priekšrocība, ka nav jānoformē īpašuma vai mantas ķīla vai galvojums. Īstermiņa aizdevumu var saņemt jebkurš ar regulāriem ienākumiem, mobilā telefona pieslēgumu, aktīvu e–pasta adresi un, protams, pozitīvu parādsaistību vēsturi. Ja tev šobrīd ir naudas aizdevums bankā vai kādā citā kredītiestādē, tu vari saņemt ātro kredītu, ja vien nav kavēti regulārie maksājumi un neesi parādnieku reģistrā.

Ātro naudas aizdevumu var pieteikt tāpat ar telefona zvana vai īsziņas starpniecību. Vispirmsjapiereģistrējas mājaslapā, kur vajag aizpildīt kredīta pieteikuma anketa, ievadot personas datus. Kad būs saņemts pieteikums speciālisti izlems par naudas aizdevuma apstiprināšanu un ar e-pasta vai īsziņas starpniecību par to tev dos ziņu. Naudas saņemšana kontā lielā mērā atkarīgs no bankas iestādes, kurā konts izveidots. Ja tu jūti, ka nespēj atmaksāt naudas aizdevumu termiņā, līdz mēnesim tu vari pagarināt tā atmaksu. Ievērojot aizdevuma atmaksas termiņu, var kredītu atmaksāt pa daļām balstoties uz grafiku, uzzini vairāk jau tagad- https://www.viasms.lv/