Izdevīgi OCTA polises piedāvājumi

octa polise ltabOctas, Kasko – jēdzieni, ar ko saskaras katrs autovadītājs, jo auto apdrošināšana ir nozīmīgs faktors. Auto apdrošināšana palīdz izvairīties no izdevumiem gadījumos, kad noticis ceļu satiksmes negadījums. Ja vajadzīga auto apdrošināšana, svarīgi izvērtēt vairākus variantus un izvēlēties izdevīgākos .

Lai atrastu izdevīgākos apdrošināšanas variantus, vērts ielūkoties ltab.lv – Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā. Ltab.lv Kasko apdrošināšana minēta mazāk, taču, ņemot vērā, ka daudzi apdrošinātāji piedāvā dažādus apdrošināšanas variantus, informācija būs piemērota katram.

LTAB ir apvienojušās visas tās apdrošināšanas sabiedrības, kurām ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādā veidā būs vienkāršāk atrast, kura ir piemērotākā OCTA polise. Vairāk lasi šeit!

 VISS, KAS TEV JĀZINA PAR OCTA

Lai spētu saprast, kura ir izdevīgākā OCTA, LTAB mājaslapā īpaši izveidotajā meklētājā jāievada automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Ņemot vērā šos datus, tiks atlasītas OCTA cenas tieši no apdrošinātājiem.

Pie LTAB pieejama ne vien informācija par to, kur pieejamas lētas Octas – ltab.lv Kasko un OCTA noformētāji var iepazīties ar dažādiem statistikas datiem, kā arī uzzināt citu noderīgu informāciju tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Piemēram, visu, kas jāzina par OCTA līgumiem, kāda OCTA polise vajadzīga, izbraucot ārpus Latvijas un cita būtiska informācija.

LTAB ļaus, piemēram, pārbaudīt derīgumu apdrošināšanas vēstures izziņām vai iepazīties ar polišu sērijām. Tāpat pieejama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī to limitus.

Mājaslapā var iepazīties arī ar Bonus-Malus un Zaļās kartes sistēmām, kā arī saskaņotā ziņojuma pareizu sastādīšanu un, protams, arī apdrošinātājiem, pie kuriem iegādājama Octa polise.

Octas pieejamas pie dažādiem apdrošinātājiem, tādēļ ērtībām LTAB mājaslapā tiek nodrošināta atbildīgā apdrošinātāja meklēšanas iespēja un sūdzību pieteikšana.

AR MOBILO APLIKĀCIJU INFORMĀCIJA VIENMĒR TAVĀ TELEFONĀ

Noderīga ir arī LTAB izveidotā mobilā aplikācija, kas ļauj ātri un ērti atrast, kur iegādājamas lētas Octas – tas nenoliedzami ir ētākais veids kā pārliecināties, kur iegādājama izdevīgākā Octa polise. Turklāt šī aplikācija ļauj regulāri sekot līdzi vairākām automašīnām.

Šobrīd aplikācijā iespējams noteikt, kur nopērkamas lētas Octas, kā arī uzzināt visus jaunumus, kas skar Octas. Ar laiku šo pakalpojumu plānots pilnveidot.

Apmeklējot ltab.lv Kasko un Octas iespējams iegādāties vēl lētāk. Uzzinot informāciju, ko piedāvā ltab.lv Kasko un Octas varēsi sameklēt par izdevīgākajām cenām.

Ltab.lv – lētas Octas ikvienam. Ieskaties un pieņem gudru lēmumu!