Izvēlies piemērotāko ātro kredītu!

kredīts viasmsPašlaik starp ātrajiem aizdevējiem ir liela konkurence, jo šo aizdevuma veidu piedāvā vairāk nekā desmit kredītdevēji. Aizdevumi pie dažādām kompānijām atšķiras ar tādiem rādītājiem kā procentu likme, maksimālais kredīta apjoms, atdošanas termiņš un citiem. Latvijas iedzīvotājiem tas sniedz plašas izvēles iespējas un labākus piedāvājumus. Tiesa, jo lielāka izvēle, jo vairāk jautājumu – kāds ātrais kredīts ir piemērotāks un kā atrast labāko?

Labākākā ātrā aizdevuma izvēli var vienkāršot, sekojot vairākiem soļiem. Tie ir:

•   Atlasiet kredītus, kuru summa atbilst jūsu vajadzībām;

•   Atmetiet aizdevumus ar nepietiekamu atmaksas termiņu;

•   Pārliecinieties, vai jūs apmierina aizdevuma noformēšanas laiks.

Pirms salīdzināt vairāku kompāniju piedāvājumus vēlams pārliecināties, vai jums patiešām nepieciešams ātrais kredīts. Gadījumā, ja naudas izsniegšanas laiks nav svarīgs, var gadīties, ka jums daudz izdevīgāk ir izvēlēties kredītu bankā.

Tā kā ātrais naudas kredīts ir salīdzinoši mazs kredīts, tas nav piemērots lielu ieceru realizēšanai. Bieži aizdevums nav lielāks par vairākiem simtiem latu, tāpēc to nereti lieto nelielu pirkumu veikšanai, sadzīves izdevumu segšanai, izdevīgu akcijas piedāvājumu izmantošanai,kā arī citiem līdzīgiem mērķiem. Tiesa, pāris ātro aizdevumu kompānijas piedāvā lielākus kredītus – līdz pat 1000 vai 1500 latiem.

Kad esat izvēlējies ātro kredītu, kura summa atbilst jūsu prasībām, izvērtējiet, vai jūs apmierina arī kredītdevēja piedāvātais atdošanas laiks. Parasti ātrais kredīts ir jāatmaksā 30 dienu laikā, jāpiebilst gan, ka vairāki aizdevēji piedāvā līdz 12 vai 24 mēnešiem garu atmaksas termiņu. Visbiežāk ātros kredītus var saņemt salīdzinoši ātrā laikā – no 10 minūtēm līdz vairākām stundām.