Jauns dators dažu klikšķu attālumā-1a.lv!

Ja saspringtais dzīves ritms liedz pavadīt garas stundas veikalos, tomēr plāno iegādāties kvalitatīvas lietas mājai vai darbam, ieskaties 1a.lv ! Vērienīgajā preču izvēlē atradīsi visdažādākās lietas, sākot no datoriem un video iekārtām, līdz pat dārza nojumēm.

Šodien par vienu no nozīmīgākajām ierīcēm ikdienas norisēs kļuvis dators. Interneta veikala 1a.lv vērienīgajā datortehnikas izvēlē apskatāmi personālie, portatīvie un planšetdatori atbilstoši ikviena vajadzībām. Piedāvājumā aplūkojamas visdažādākā tipa datorierīces ar dažādu funkcionalitāti, lielumu un veiktspēju. Izpēti piedāvājumu

Aizraujošo dzīves notikumu iemūžināšanai teicamas kvalitātes video ierakstos vislabāk palīdzēs videokamera. Filmēšanas kameras izšķirtspēja, darbības ātrums un attēla tuvināšanas iespēja ir daži no svarīgākajiem parametriem, kas ļaus izšķirties par labāko ierīci. Piedāvājumā videokameras plašā cenu amplitūdā ar daudzveidīgu funkcionalitāti.

Ja dzīvojamā platība ir nepiemērota drēbju tradicionālajai žāvēšanai pēc mazgāšanas vai ikdienas steigā tam neatliek laika, lielisks risinājums būs veļas žāvētājs. Preču piedāvājumā no 1a.lv pieejami dažādas ietilpības un jaudas veļas žāvētāji no tādiem populāriem ražotājiem kā AEG, Bosch, Elektrolux un citiem. Žāvētājs atvieglos ikviena ikdienu, nodrošinot izžāvētu un nēsāšanai gatavu apģērbu īsu brīdī pēc tā mazgāšanas.

Ja parastā ledusskapja saldētava palikusi par mazu un ražas sezonas dārza labumu saldēšanas plānu izpildīt nespēs, laiks aplūkot 1a.lv piedāvātās saldētavas. Vadoties pēc saldējamāsiekārtas izmēra, ietilpības, sasaldēšanas jaudas un plauktu organizācijas, atradīsi pašu labāko modeli ģimenes vai biznesa vajadzībām.

Sargājot no karstas saules, vēja un nokrišņiem, dārza nojumes gādās par patīkamu atpūtu ikvienā piemājas dārzā, tūrisma braucienā vai festivāla telšu pilsētiņā. Piedāvājumā atšķirīgu materiālu un dizainu nojumes, kas ne tikai būs stipras pret vides ietekmi un ilgi kalpos, bet arī izskatīsies labi visdažādākajos zaļo zonu iekārtojumos.

Interneta veikals 1a.lv – vērienīga izvēle, lielisks serviss un ērta iepirkšanās ikvienam!