Kā atrast piemērotāko ātro kredītu?

pirmais kredits bez maksas viasmsĀtrais aizdevums šobrīd ir viens no pieprasītākajiem aizdevuma veidiem, ko izsniedz apmēram desmit dažādas kompānijas. Plašais piedāvājums var radīt neizpratni, ko izvēlēties, tāpēc nereti ir grūti atrast piemērotāko risinājumu. Dažādu aizdevēju ātrie aizdevumi atšķiras gan ar maksimālo kredīta apmēru, gan atmaksas termiņu, kā arī citiem rādītājiem. Šajā rakstā jūs varat uzzināt vairākus padomus, kā atvieglot izvēles gaitu.

Lai atrast labāko aizdevumu būtu ērtāk un vienkāršāk, vēlams sekot vairākiem ļoti vienkāršiem soļiem. Tie ir:

•   Atlasiet kredītus, kuru apmērs atbilst jūsu prasībām;

•   Atmetiet kredītus ar nepietiekamu atdošanas termiņu;

•   Pārliecinieties, vai jūs apmierina aizdevuma noformēšanas laiks.

Protams, pirms izvēlieties izdevīgāko aizdevumu, izvērtējiet, vai ātrais aizdevums tiktiešām ir jums izdevīgākais risinājums. Gadījumā, ja aizdevuma izsniegšanas laiks nav svarīgs, var izrādīties, ka jums tomēr izdevīgāk ir izvēlēties kredītu bankā.

Tā kā ātrais kredīts ir diezgan neliels aizdevums, tas nav paredzēts lielu mērķu piepildīšanai. Bieži aizdevums nav lielāks par pāris simtiem latu, tāpēc to parasti lieto nelielu pirkumu veikšanai, sadzīves izdevumu segšanai, izdevīgu atlaižu piedāvājumu izmantošanai un citiem līdzīgiem mērķiem. Tomēr dažas ātro aizdevumu kompānijas piedāvā lielākus aizdevumus – līdz pat 1000 vai 1500 latiem.

Ja jūs apmierina lielākais pieejamais aizdevumaapmērs, izvērtējiet, vai spēsiet kredītu atmaksāt aizdevēja norādītājā laikā . Daudzi ātrie kredīti ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām, tomēr pārisaizdevēji piedāvā iespēju kredītu atdot pa daļām garākā laika posmā. Noformēšanas un izsniegšanas laiks dažādiem ātrajiem kredītiem ievērojami neatšķiras un parasti ir no 10 minūtēm līdz pāris stundām garš.