Kādas ir zemākās OCTA cenas?

Latvijā katrai mašīnai, kas vēlas piedalīties ceļu satiksmē, ir nepieciešama OCTA polise. OCTA polise nozīmē automašīnas īpašnieka atbildības pret trešajām pusēm apdrošināšana.

OCTA polise nosegs kaitējumu, kuru mašīnas šoferis būs nodarījis cita īpašumam un/vai veselībai avārijas ietvaros, kas būs noticis šofera izraisītu apstākļu dēļ. OCTA polise būs obligāti nepieciešama pinīgi visiem transportlīdzekļiem, kas piedalās satiksmē uz koplietošanas ceļiem. OCTA polise ir daļa no sistēmas, kuras mērķis ir nodrošināt ceļu satiksmes negadījumā kaitēto trešo personu interešu aizstāvību.

VĒLATIES PĀRSKATĪT OCTA CENAS? JUMS NEPIECIEŠAMS OCTA KALKULATORS!

Kaut gan OCTA cenas ir saprātīgās summās, par to Jums būs iespēja iegūt daudz vairāk – OCTAs nosegtās kompensācijas var būt mērāmas daudzos tūkstošu. Ja vēlaties noskaidrot, kādas tieši ir OCTA cenas – palīdzēs OCTA kalkulators, kurš piedāvā parocīgi uzzināt, kurā vietā būs lētas octas un kur polises ir ne tik cenās draudzīgas kā citur. Vispirms sameklējiet, kur internetā ir pieejams OCTA kalkukators – pēc tam aizpildiet attiecīgajos lauciņos sava auto tehniskās pases un auto reģistrēšanas numuru. Balstoties uz šiem datiem OCTA kalkulators aprēķinās, kādas tieši OCTA cenas būs pie kādiem apdrošinātājiem.

NE TIKAI LĒTAS OCTAS, BET ARĪ LABAS KVALITĀTES

Kad OCTA kalkulators ir palīdzējis uzzināt OCTA cenas, vajadzēs veikt pirkumu un nopirkt OCTu pie viena no uzņēmumiem. Svarīgākais būs neaizmirst, ka lētas OCTAS nereti mēdz nebūt ar ļoti labu papildu pakalpojumu klāstu kā cenās dārgākas OCTAS, ko parādīs OCTA kalkulators. OCTA cenas var mainīties gan katru mēnesi, gan arī pēc tam, kad octas iegādātājs ir vainīgs kādā avārijā. Lētas OCTAs ir pieejamas tiem, kas nav bijuši vainīgi nevienā ceļu satiksmes negadījumā.

LTAB.LV – IT VISS, KAS JĀZINA PAR OCTA POLISI

Ja gribat uzzināt izsmeļošāk par to, kā darbojas OCTA polise, ielūkojieties tiešsaistes mājaslapā www.ltab.lv un izlasiet tajā atrodamo informāciju! Šeit Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs ir apkopojis informāciju par OCTA polisi, tostarp to, kur atrast lētas OCTAs un kādas tieši būs OCTA cenas. Esiet prātīgs autovadītājs – vienmēr brauciet ar OCTA!