Kādas priekšrocības sniedz banketu galdu noma pie uzņēmuma Akurāts?  

Akuratspasakums.lvJa jums nepieciešams aprīkojuma komplekts banketu un viesību sarīkošanai, izvēlieties uzņēmuma Akurāts nodrošinātos servisa pakalpojumus. Pie Akurātstiek piedāvāta arī banketu galdu noma – labākais variants lielām viesībām un pasākumiem. Aprīkojuma noma ir tiešām izdevīgs veids, kā panākt, lai vajadzīgajā laikā un vietā ir nepieciešamais galdu daudzums. pasākuma rīkotājiem nevajadzēs ne aprīkojumu iegādāties, ne satraukties par to, kur tos uzglabāt.

Izmantojot kompānijas Akurāts sniegto iespēju banketu galdu noma jums ir izdevība ļoti atvieglotsavu darbu. Aprīkojuma īre ir lieliski piemērota visādiem  un nodrošina vairākas priekšrocības:

•   Ļoti labi piemērota viesībām, kā arī banketiem;

•   Sniedz iespēju minimizēt pasākuma izmaksas;

•   Krietni mazāk darba pasākumu rīkotājiem.

Ar uzņēmumu Akurāts ir iespējams iznomāt galdus ar 153 un 183 lielu diametru. Apaļās formas galdiem ir gaiši brūna koka virspuse un tumši pelēks metāla korpuss. Pateicoties neuzkrītošajam dizainam, apaļie galdiņi ir piemēroti jebkuram banketam vai svinībām. Lai radītu svinīgāku noskaņu banketā vai viesībās, SIA Akurāts piedāvā izīrēt arī dekorācijas un galdautus.

Jāpiebilst, ka Akurāts sniedz arī krēslu nomu. Situācijā, ja neplānojat, ka svinīgā mielasta dalībnieki stāv kājās, apaļo galdu noma bez tiem pieskaņotu sēdekļu īres ir grūti iedomājama. Kompānijas Akurāts izīrētie sēdekļi ir melnā krāsā, tie ir taisīti no mīksta auduma tāpēc lieliski noderēs svinībās un banketos, kur daudz jāsēž. Tāpat, svinīgas atmosfēras nodrošināšanai, Akurāts piedāvā arī rotājumu, galda drānu krēslu apvalku īri.

Ja galdiņu īre būtu neiespējama un galdus būtu nepieciešams iegādāties, pasākuma sarīkošana maksātu ievērojami vairāk. SIA Akurāts var iznomāt ne tikai dažādu veidu galdus – kopumā SIA “Akurāts” piedāvājumā pieejama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre, ir iznomājami arī banketu un bāra krēsli, paklāji un citas preces.