KĀDĒĻ GAN NEPRAST ANGĻU VALODU LIETIŠĶĀ PAKĀPĒ?                

images (1)Lietišķā angļu valoda jeb biznesa angļu valoda – trumpis Jūsu kāršu kavā, kad nepieciešams strādāt, mācīties vai atrasties starptautiskā vidē. Un loģiski, jo arī Latvijā netrūkst starptautisku uzņēmumu, kuros darbojoties, Jūs komunicēsiet ar uzņēmuma pārstāvjiem, piemēram, no ASV filiāles.

Biznesa angļu valoda attīstītā līmenī Jums var sniegt opcijas doties prestižos komandējumos vai pat pakāpties uz augšu pa karjeras kāpnēm un kļūt novērtētākam un pieprasītākam arī ārvalstu darba tirgos. Viens ir skaidrs – lietišķā angļu valoda ir nozīmīga prasme, kas izrādīsies lietderīga ilgtermiņā. Kur to apgūt? Lietišķā angļu valoda, tāpat kā angļu valodas pamati, ir iztirzāta daudzās grāmatās, tomēr mācību centrs ir prātīgāka izvēle. Kāpēc? Jo tur Jūs varēsiet sagatavoties dažādos līmeņos, balstoties uz Jūsu tagadējām spējām un iepriekšējo pieredzi. Tieši tāpat kā atkopšanās vingrinājumi pēc, piemēram, ģipša nēsāšanas, arī valodu mācīšanās pakāpeniskā tempā sniegs vispozitīvākos rezultātus.

VAI ZINĀJĀT, KA VARAT MĀCĪTIES ARĪ NO MĀJĀM?

Angļu valodas kursi online ir piemēroti tieši iesācēju līmeņa censoņiem.  Turklāt arī Latvija ir viena no valstīm, kur tiek piedāvāti augsti novērtēti un pasaulē atzīti kursi tieši šai vajadzībai. New Horizons mācību centrs ir dibināts Amerikā un atvēris arī uzņēmumu NH.LV kā Latvijas New Horizons filiāli. NH.LV piedāvā ASV izstrādātu programmatūras rīku, kas ne tikai ļauj apgūt angļu valodu, bet arī trennēt jaunās valodas izrunu. Izmantojot šo rīku, Jūs angļu valodu apgūsiet, vērojot attēlus, klausoties balsī un precīzi atkārtojot teikto. Mācību centrs jūtas pagodināti piedāvāt šo produktu, jo tas ir unikāls tieši tādā ziņā, ka Jūs valodas variet apgūt bez to tulkošanas. Tas ir vienkārši – iegūstiet abonementu uz laiku no 4 līdz 6 mēnešiem un angļu valoda online ir Jūsu rīcībā!

NH.LV TRĪS FILIĀLĒS UN TIEŠSAISTĒ

                Ja plānojat apgūt angļu valodu iesācēju līmenī, vai arī vēlaties bez aizķeršanās runāt angliski arī par biznesa tematiem, Jums ir fantastiska opcija īstenot šos mērķus kādā no iepriekš aprakstītajām programmām. NH.LV pakalpojumu klāstā ietilpst ne tikai biznesa angļu valoda un angļu valoda online, bet arī vairāk nekā 20 citu valodu kursi. Turklāt NH.LV mācību centrs nodrošina arī apmācības informāciju tehnoloģiju speciālistiem. Latvijā pavisam ir 3 NH.LV filiāles. Sazinieties ar NH.LV, zvanot uz 67847600, epastā info@newhorizons.lv, vai arī norādot savus kontaktus NH.LV mājaslapā www.nh.lv!

                Mācību centrs NH.LV Jums novēl jau tuvākajā laikā pilnveidot savas angļu valodas zināšanas