Kāds ir drošs aizdevums?

save-moneyJa esi situācijā, kad pēkšņi nepieciešama nauda, iespējams ir jāapsver aizdevums jeb naudas kredīts pie kāda kreditora, kāds ir arī Viasms.lv. Labi, ka šobrīd vairs nav lieki jāstreso, jo ir izveidoti risinājumi gadījumiem, kad nepieciešams neliels naudas kredīts, turklāt nereti tiek piedāvāta tāds variants kā pirmais kredīts bez maksas.

Nozīmīgākais priekšnosacījums tam, lai varētu tikt dots aizdevums ir stabili ienākumi, it īpaši, ja ir pieteikts naudas kredīts nozīmīgākiem darījumiem. Alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzējs Viasms.lv piedāvātais aizdevums būs pieejams ikvienam vecumā no 20 līdz pat 70 gadiem tad, ja visas līdzšinējās kredītsaistības ir godīgi izpildītas. Aizdevums pie Viasms.lv ir saņemams ērti un īsā laikā – vajag vien aizpildīt pieteikumu internetā un gaidīt, līdz to izskatīs, apstiprinās un aizdevums tiks ieskaitīts pieteikumā norādītajā kontā.

Vairāk lasi- http://zz.diena.lv/reklamraksti/pirmais-kredits-bez-jebkadas-parmaksas-207552!

PIRMAIS KREDĪTS – VISIZDEVĪGĀK

Tiem, kuri ir pirmreizēji klienti un nekad līdz šīm nav aizņēmušies pie Viasms.lv, pieejams pirmais kredīts bez maksas. Ko precīzi nozīmē tas, ka pirmais kredīts bez maksas? To, ka aizdevums netiks aplikts ar papildu samaksu par aizņemšanos un naudas kredīts būs jāatgriež tādā lielumā, kādā tas tika saņemts. Šāda iespēja ir, ja pieprasītā aizdevuma summa ir apmērā līdz 350 eiro. Ja vēlaties aizņemties vairāk – pirmais kredīts bez maksas tev nebūs saņemams.

NAUDAS KREDĪTS NOZĪMĪGĀKIEM PIRKUMIEM

Viasms.lv pakalpojumu klāstā ir ne tikai ātrie kredīti nelielu finanšu situāciju risināšanai, bet arī naudas kredīts lielākiem pirkumiem. Šāds naudas kredīts ir jānomaksā ilgāk un pa daļām, tāpēc aizdevums būs noderīgs tad, ja ir kaut mazi, bet regulāri un nemainīgi ienākumi. Viasms.lv nodrošinātais naudas kredīts ir saņemams apmērā līdz tūkstots piecsimt eiro, bet tas jāatgriež maksimums 12 mēnešu laikā.

SAVAS SFĒRAS EKSPERTS – VIASMS.LV

Viasms.lv tiešsaistes vietnē pieejams parocīgs kalkulators, ar kā atbalstu var aprēķināt, cik izmaksās saņemtais aizdevums, kā arī cik ātri tas ir jāatdod. Ieraksti, cik liels aizdevums vajadzīgs, iesniedz pieteikumu un Viasms.lv operatīvi ziņos par to, vai aizdevums tiek piešķirts. Aizņemies no Viasms.lv, vien tad, ja esi drošs, ka varēsi aizdevumu atmaksāt!