Ko pasniegt jubilejās? Varbūt izvēlies aktīvās atpūtas dāvanu?    

aktīvā atpūtaNeskaitāmas idejas tavai izvēlei . Tā vietā, lai svētkos dāvanā pasniegtu kādu mantu, uzdāvini emocijas! Internetā atradīsi neskaitāmas neparastas un oriģinālas dāvanas svētkos atšķirīga rakstura un dzīvesstila cilvēkiem:

Aktīvā atpūta un ceļojumi

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti ģimenēm un darba kolektīviem, saņemot spilgtu emociju gammu un neaizmirstamu dāvanu. Dāvana izbrauciens uz tuvajām valstīm vai tepat pa Latviju saliedēs un dvēseliski stiprinās gan ģimeni, gan draugus. Aktīvus cilvēkus var pārsteigt ar kartinga mašīnas vai rallijmašīnas izbraucienu , lidojumu ar turbīndēli u.tml. aktivitātēm.

Mīļotajam cilvēkam

Burvīga atpūta kopā ar mīļoto cilvēku nedēļas nogalē sniegs iespēju aizmirst ikdienišķās raizes un kopā mīļi aizvadīt dienas. Praktiska dāvana svinībās ir rokdarbu, deju apmeklējuma abonements vai maltīte vienā no pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem. Gan Valentīndienā, Ziemassvētkos, jubilejā vai tikai tāpat, izrādot pieķeršanos un cieņu.

Dāvanas svētkos visiem

Tagad interesantu dāvanu sameklēt ir viegli. Atpūta brīvdienās, izplānotas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras zīmējums būs interesanta dāvana jauniešiem un jaunajam pārim. Šīs ir pāris no iespējām, kā pamainīt ierasto dāvanu sagādāšanas pieradumu. Neplānots pārsteigums un tā radītais prieks ir labākais no dāvināšanas mirkļiem – jo aizraujošākas un īpašākas dāvanas, jo pacilātāka svētku sajūta.

DĀVANA VISIEM UN VISOS SVĒTKOS

Dāvanu kartes ir piemērots variants tiem, kas nevar izlemt par dāvanas pirkšanu. Lai gan var likties, ka tā ir sekla un bezpersoniska , tā jubilāram dod iespēju pašam nopirkt sev kāroto. Lai pārmēru netērētu brīvos brīžus dāvanu iegādes drudža laikā, dod priekšroku dāvanu kartēm, jo tā būs vērtīga dažāda vecuma cilvēkiem. Sarūpētās dāvanas pasniegšana ir viena no dāvanas sastāvdaļām, tādēļ izdomā kādu radošu un interesantu dāvanu kartes pasniegšanas pieeju.

Dāvanu karte ir ātrs variants jautājumā, ko dāvināt tērim un mammai, sievai, kaimiņam, draudzenei, Sieviešu dienā u.c. zīmīgos dzīves brīžos.