KONFERENCES, SPA DIVIEM VAI RESTONS

Gadījumā, ja Jūs gribētu atpūsties un Jums ir vajadzīga patīkama viesnīca, kur ir gan restorāns, gan SPA masāžas un arī pilna servisa konferenču zāle. Labākā izvēle ir viesnīca Baltvilla, jo šī viesnīca piedāvās atpūtu skaistā vietā netālu no Rīgas.

SPA PIEDĀVĀJUMI PALĪDZĒS PĒC MOKOŠAS DARBA NEDĒĻAS

Viesnīca Baltvilla piedāvās visdažādākā kvadratūras numuriņus, kuri pilnīgi visi ir komfortabli un lieli. Tad, ja esat iegriezies uz SPA, viesnīca nodrošina pamata numuriņus, kuri ir aptuveni divdesmit kvadrātmetru plaši un glīti iekārtoti. Bet, ja viesnīca ir romantiskas nedēļas nogales daļa, tad tiek piedāvāti luksusa un romantiskie numuriņi. Viesnīca būs arī pretīmnākoša cilvēkiem ar pārvietošanās traucējumiem, jo arī klienti, kuri brauc ratiņkrēslos, spēs ērti nokļūt savos numuros. Viesnīca ir draudzīga arī klientu mājas mīluļiem – ierodoties uz SPA procedūrām, Jūs savu kaķi vai suni varat ņemt līdzi uz numuriņiem, tiesa tikai, ka par papildus cenu.

Vairāk lasi- https://www.baltvilla.lv/viesnica/spa/spa-diviem/!

IZBAUDI ROMANTIKU AR SPA DIVIEM

Gadījumā, ja ir vajadzīgs atkopties no darba  steigas, noderēs relaksējošas SPA procedūras. Viesnīcas Baltvilla SPA būs ļoti piemērots baudīšanai SPA diviem. Viesnīcas baltvilla SPA salonā būs iespējams baudīt SPA rituālu procedūras kopā SPA diviem cilvēkiem, pēc īpašas vienošanās saņemams arī SPA četriem. Papildus SPA, Baltvilla sortimentā būs arī labs restorāns ar nomierinošu skatu uz ezeru.

 

RESTORĀNS AR IESPAIDĪGU SKATU UZ EZERU

Un pēc tā, kad būsit izbaudījuši SPA diviem, Jums noteikti jāapmeklē restorāns, kurš papildinās baudas pilno dienu. Baltvilla restorāns Jūs spēs pārsteigt ar garšīgiem ēdieniem no visos gadījumos svaigiem pārtikas produktiem. Šis restorāns ir atšķirīgs arī pateicoties tam, ka restorāns strādā laba šefpavāra vadībā, kas dod garantiju, ka restorāns spēs nepārtraukti sniegt oriģinālas, kvalitatīvas pusdienas.

 

KONFERENČU ZĀLE ĪPAŠI JŪSU DARBA KONFERENCĒM

Arī tad, ja Jums nepieciešama viesnīca, kurā ir augstas klases konferenču zāle, viesnīca Baltvilla ir labākā izvēle. Turklāt Baltvilla sortimentā ir ne tikai 1 konferenču zāle, bet pat pilnīgi trīs dažādas ietilpības konferenču zāles. Jūsu situācijai konferenču zāle tiks iekārtota tieši konkrētā semināra vajadzībām.