KORPORABALTE, VEKU ZU GADADIENA VAI STARPTAUTISKS FESTILS – „AKUTS” PAKUMU APKOJUMS JEBKURAM NOTIKUMAM

SIA AkurātsJa pasākuma rīkošanas ietvaros aktuāla kļuvusi galdu un solu noma, nojumes īre vai slēgtas telts noma, būtiski izvēlēties labas kvalitātes pasākuma inventāru, lai norises īstenotos bez problēmām. Visu vajadzīgo mākslinieku, ciemiņu un rīkotāju ērtībām nodrošina svinību serviss „Akurāts”, nodrošinot ne vien vērienīgu izvēli, bet arī parocīgu atvešanu, uzstādīšanu un demontāžu prasītajā laikā un lokācijas vietā.

Neatkarīgi no tā, vai aktuāla ir krēslu noma, saliekama skatuve vai telts noma, „Akurāts” vērienīgajā pakalpojumu klāstā atrodams visu tipu aprīkojums un palīgrīki. Kad jārīko svētki ar sēdēšanu pie galdiem un maltīti, pateicīgs variants būs galdu un solu noma ar piegādi un montāžu. Viens šāds priedes materiāla galds būs ērts astoņiem ciemiņiem, pa četriem vienā galda pusē. Galdu un solu noma piedāvā montāžu īstenot klientiem pašu spēkiem, kā arī to var izdarīt „Akurāts” speciālisti.

Viesu ērtībām noderēs krēslu noma. Piedāvājumā ir dažādu veidu sēdekļi, kas veiksmīgi piestāvēs ikvienā kuplākas pulcēšanās reizē, sākot ar parastiem krēsliem sarīkojumam sporta hallē līdz pat bāra taburetēm elegantai kokteiļballītei. Krēslu noma ir arī teicams paņēmiens, kādā ietaupīt naudu reizēs, kad nepieciešamas sēdvietas vien neikdienišķiem gadījumiem, piemēram, vērienīgām sanākšanas reizēm pagalmā. .

Telts noma un nojumes īre ir labs variants, lai, rīkojot svinības ārpus telpām, tas būtu izdevies arī sliktu laikapstākļu situācijās. Var izraudzīties no 11 dažādu lielumu nojumēm visdažādāko svinību nolūkiem. Teltis pieejamas gan ar plastmasas vai koka grīdas virsmu, kā arī bez tās. „Akurāts” telts noma tiek bieži pielietota gadatirgos, kāzās, tādos pasākumos kā Baltic Beach Party un citur. Tāpat nojumes būs praktiskas uzglabāšanai un citām funkcijām.

Ja organizējams koncerts vai gaidāmas kādas citas performances, vajadzība ir saliekama skatuve. „Akurāts” pasākumu serviss nodrošina kvalitatīvas vairāku izmēru, formas un stāvuma skatuves saskaņā ar jebkurām vēlmēm. Uz skatuves var uzlikt arī speciālu tribīni, ja plānota uzstāšanās ar runu. Saliekama skatuve pavērs iespēju uz tās rādīto labi redzēt gan tuvāk, gan tālāk stāvošajiem dalībniekiem.

Ja saistoša nebūs saliekama skatuve vai telts noma, Akurats.lv apskatāms arī cits  aprīkojums svinībām plašā  piedāvājumā, tajā skaitā deju grīdas, piepūšamie dīvāni un dārza mēbeles. Attiecīgi uzņēmuma darbinieku personalizētā pieeja, profesionālais atbalsts un veiksmīgie varianti gādās par kvalitatīvu un pārliecinošu iekārtojumu lieliskiem pasākumiem. Organizējiet un realizējiet savu pašu labāko dienu ar – http://akurats.lv/!