KRĒSLU UN GALDU ĪRE TAVAM PASĀKUMAM – AKURATS.LV  

 Krēslu un galdu īre akuratsPavasara un vasaras sezona ir īstais laiks dažādu pasākumu organizēšanai.

Neatkarīgi no tā, vai pasākums tiek rīkots telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ var apsvērt iespēju izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus.

Akurats.lv piedāvā daudzveidīgu pasākumu inventāra klāstu. Piemēram, dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Telts noma būs lieliska iespēja saņemt tieši tavam pasākumam piemērotāko risinājumu! Nojumes noma būs labs risinājums gan festivālos un tirdziņos, gan arī privātos svētkos.

Savukārt, ja nepieciešami krēsli, Akurats.lv nodrošina arī tos. Krēslu noma nodrošina gan krēslus banketam, gan bāra krēslus festivāliem un ballītēm, kā arī  parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Ja pasākumam vajadzīgi arī galdi, piedāvājumā gan stāvgaldi, pie kuriem ērti jutīsies četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie pieejami divos izmēros.

Krēslu un galdu noma dos iespēju uzrīkot dažāda veida pasākumus, nodrošinot atbilstošu inventāru tieši tad, kad tas nepieciešams. Būtiski, ka Akurats.lv krēslu un galdu īre ļaus arī taupīt ne tikai laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti sanāks lētāk.

Gada siltais laiks ir piemērotākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumu klāstā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo aprīkojumu, vari būt drošs, ka ballītes viesi šo notikumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji vajadzīgi konkrētajam pasākumam, jāatceras, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Akurats.lv darbinieki vajadzības gadījumā konsultēs un palīdzēs izvēlēties atbilstošāko aprīkojumu plānotajam pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai svētki izdotos!