Kur iegādāties OCTA polisi?

octa poliseIzdevīgākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts apmeklēt arī iizi.lv. Tur pieejama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta pēc iespējas ātrāk un neradītu Tev liekus uztraukumus.

Octa likums paredz, ka katram transportlīdzekļa īpašniekam  ir obligāti jābūt apdrošinātam ar Octa polisi. Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik maksās Octa polise, nosaka vairāki kritēriji, piemēram, transportlīdzekļa veids, izmantošanas mērķis un reģistrācijas vieta.

APDROŠINĀŠANAS KĀRTĪBA

Apdrošināšanas kārtību regulē Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem sakarā ar transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu nolūkā aizsargāt ceļu satiksmes negadījumos cietušo mantiskās intereses. Octa likums norāda, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas līgums jeb Zaļā karte.

KASKO APDROŠINĀŠANA

Vēl viens auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta prasība, taču jāņem vērā- ja transportlīdzeklis nopirkts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir vajadzīga obligāti. Kasko apdrošināšana nodrošina to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas gadījumā. Kasko apdrošināšana pieejama ne vien vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas auto.

Ja aktuāla Kasko apdrošināšana, to iespējams nopirkt pie Iizi.lv. Lai iepazītos ar šo piedāvājumu, palīdzēs iizi.lv Kasko kalkulators. Kasko kalkulators veiks norādīto datu analīzi un aprēķinās individuālo piedāvājumu tieši Tavam transportlīdzeklim. Ja vajadzīga Kasko polise, ieskaties iizi.lv – Kasko kalkulators katrā ziņā sniegs tādu piedāvājumu, no kura nevarēsi atteikties.

LAIPNA APKALPOŠANA UN ĀTRI RISINĀJUMI

Iizi.lv atlīdzību nodaļa darbojas jau vairāk kā 5 gadus, apdrošinātāja atlīdzību eksperti ir profesionāļi savā jomā un visas darbības veic Tavās interesēs. Turklāt piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko. Iizi.lv ir labs risinājums arī tad, ja gribi apdrošināt savu nekustamo īpašumu, ceļojumu vai nodrošināties pret nelaimes gadījumiem. Atlīdzību nodaļas eksperti darbojas komandā ar brokeriem, lai kopīgi rastu risinājumus Tavām vajadzībām, novēršot vai samazinot pastāvošos riskus, kurus pilnībā nav iespējams kontrolēt un izvairīties no tiem. Ikviens apdrošinātāja klients saņem konsultācijas un skaidrojumu par noslēgto apdrošināšanas līgumu, tajā ietvertajiem riskiem un izņēmumiem.

Iizi.lv – drošs risinājums visdažādākajās situācijās. Izdevīga Octa polise, Kasko un Kasko kalkulators, kā arī citas priekšrocības. Ieskatiesun uzzini vairāk – www.iizi.lv.