Kuri aizdevēji izsniedz pirmo kredītu bez procentiem?

Bezprocentu kredītsSteidzami nepieciešams kredīts internetā, bet nezini kur aizņemties izdevīgi un bez liekām papildus izmaksām? Ieskaties ātro kredītu kompāniju piedāvājumos, kas piedāvā ātros kredītus bez procentiem. Tomēr, pirms aizņemšanās pārdomā gan savas atmaksas iespējas, gan naudas vajadzību. Ļoti daudzi debitori aizņemas nepārdomāti un rodas lielas parādsaistības, kas var negatīvi ietekmēt arī Tavu maksātspēju.

Jāuzsver arī tas, ka ātrie bezprocentu kredīti tiek izsniegti tikai pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem, Tev nepieciešama pozitīva kredītvēsture un stabili ikmēneša ienākumi.

Bezprocentu kredīti – ietaupi un aizņemies tik, cik nepieciešams

Tas nozīmē, ka Tev nevajadzēs papildus kredīta pamatsummai maksāt procentu summu – atmaksā tieši tik pat, cik sākumā aizņēmies. Piemēram, aizņemies 100 euro uz 30 dienām un pēc kredīta termiņa beigām atmaksā tieši 100 euro – nekādas papildus izmaksas netiek piemērotas.

SMSCredit bezprocentu kredīts – ieskaties un aizņemies jau tūlīt

  • Jaunajiem klientiem 1. aizdevums pieejams bez procentu maksas– 0%. Aizņemieties sākot no dažiem desmitiem euro līdz pat 300 euro. Nemaksā procentu maksu – aizņemies, piemēram, 50 euro uz mēnesi un pēc aizdevuma termiņa beigām atmaksā tieši 50 euro, neko vairāk;
  • Kredīta atmaksas laiks ir 30 dienas – aizņemies pārdomāti un atbildīgi.

Aizņemies atbildīgi bezprocentu kredītu – izvērtē savas atmaksas iespējas un aizņemies tikai tik, cik vari atļauties atmaksāt.